Praca DORADCA TELEFONICZNY DS. USŁUG STACJONARNYCH ORANGE POLSKA Starogard Gdański Bonus Spółka Akcyjna

Rycerska 5, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Praca w nowoczesnym biurze w Centrum Biznesu Szwarc w Biurze Regionalnym Orange Polska. Praca na pełen etat + wynagrodzenie prowizyjne. Dodatkowe atuty: karta Multisport, opieka medyczna Luxmed, indywidualne ubezpieczenie etc.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DORADCA TELEFONICZNY DS. USŁUG STACJONARNYCH ORANGE POLSKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starogardzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starogard Gdański

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: znajomość branży telemarketingu

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera - pakiet programów office

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość branży telekomunikacyjnej

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: [Umiejętność 1] : zaangażowanie

Nazwa pracodawcy: Bonus Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Ostatnia 1C, 21-444 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Ostatnia

Numer budynku pracodawcy: 1C

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

HANDLOWIEC URZĄDZEŃ KOPIUJĄCO-DRUKUJĄCYCH - od 2 700 PLN

- pozyskiwanie oraz obsług klientów biznesowych,- realizacja celów sprzedażowych,- utrzymanie długofalowych relacji z klientami,- obsługa systemów sprzedażowych,- dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy
PESTAR SP. Z O. O. - 2016-09-29 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

Obsługa kasy, obsługa klientów i inne prace
P.H. "PLUS" Helena Pałubicka - 2016-04-15 - Starogard Gdański (pomorskie)

DIAGNOSTA - od 1 850 PLN

diagnosta pojazdów, nadzór nad flotą firmy itp.
KALCARGO Wojciech Kaliszewski - 2016-03-31 - Starogard Gdański (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie i weryfikację dostaw kompletację towaru w magazynie sprawne i rzetelne załadowanie towaru dbałość o czystość i porządek w magazynie prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
kontakt przez OHP - 2016-03-04 - Skórcz (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODODOWY - od 2 600 PLN

naprawa aut
"BAKOSZ" ZDZISŁAW KOS - 2016-09-13 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPAWACZ MIG - od 13 PLN

- spawanie konstrukcji metalowych, stalowych;- spawanie kontenerów typu mulda, platforma.
P.P.H.U. "BOŚ-MET" S.C. DOROTA BOŚ I JAROSŁAW BOŚ - 2017-03-14 - Zblewo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 3 500 PLN

Obsługa biura
HARRIOT sp. z o.o. - 2015-11-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

TAPICER MEBLOWY - od 3 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
AVANTI Sp. zo.o. - 2017-03-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
SKLEP MEBLOWY I ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE ANDRZEJ REIMUS - 2017-03-23 - Zblewo (pomorskie)

POMOC TERAPEUTY - PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace ze zwierzętami.Pomoc terapeucie przy opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi.
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z UPOŚLEDZENIEM UMYSŁOWYM KOŁO W SKARSZEWACH - 2016-09-20 - Skarszewy (pomorskie)

KIEROWCA POW 3.5 T W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM - 6 500 - 8 100 PLN

Główenie Skandynawia, transport międzynarodowy.Kraje wykonywania pracy: Norwegia, Szwecja, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry.
Transport Ciężarowy Roboty Ziemno-Budowlane Krzysztof Kozłowski - 2016-07-13 - Starogard Gdański (pomorskie)

MURARZ - 2 000 - 3 000 PLN

zgodne ze stanowiskiem
"Kwadres" Jakub Sobiecki - 2016-04-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK DS. MELIORACJI - od 1 850 PLN

czyszczenie rowów, przepustów, koszenie terenów przyległych do rowów
URZĄD GMINY SMĘTOWO GRANICZNE - 2016-03-01 - Smętowo Graniczne (pomorskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - od 1 100 PLN

TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-08-25 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

robotnik budowlany, specjalistyczne- murarz-tynkarz, wykończeniowe, tapetowanie, glazurnik, ogólnobudowlane.
ZAKŁAD MURARSKI PIOTR GOŁUŃSKI - 2017-03-03 - Zblewo (pomorskie)

NAUCZYCIEL HISTORII I WOS W SZKOLE PRZYSZPITALNEJ - od 2 365 PLN

Praca w niepełnym wymiarze czasu pracy; Nauczyciel w Szkole Przyszpitalnej:WOS - 5 godz. w tym: 3 godz. - Gimn., 2 godz. - LO; Historia - 3 godz. Gimn., 4 godz. LO
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY im. K. KIREJCZYKA - 2016-10-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

- handlowiec z doświadczeniem do współpracy w zakresie dystrybucji środków ochrony roślin i nawozów na terenie województwa pomorskiego
New Ecology Systems SP.Z.O.O. - 2016-04-05 - Skarszewy (pomorskie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

Obsługiwanie maszyn oraz urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów cukierniczych, magazynowanie surowców cukierniczych, sporządzanie półproduktów cukierniczych, sporządzanie gotowych wyrobów cukierniczych, dekorowanie wyrobów cukierniczych i przygotowanie ich do dystrybucji.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Zblewo (pomorskie)

REFERENT DS. PRODUKCJI - od 2 500 PLN

1. Przyjmowanie zamówień od klientów. 2.Składanie zamówień na surowce do produkcji.3. Obługa urządzeń biurowych.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "LAKMET" MARIUSZ KASICKI - 2016-12-07 - Starogard Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

- utrzymanie porządku i czystości w otoczeniu budynku- wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku- pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości
Dom św. Elżbiety Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety - 2016-08-23 - Starogard Gdański (pomorskie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - 997,4 PLN

- montowanie sieci i instalacji HVAC zgodnie z dokumentacvją techniczną za pomocą róznych złączy (gwintowych, kołnierzowych), - wbudowywanie w sieci urządzeń do regulacji i obróbki wprowadzonego powietrza (np. nagrzewnice, klimatyzatory itp.), - ocena poprawności działalnia instlacji i bieżąca konserwacja układów instalacji, - zapoznanie się z systemami do automatycznej regulacji instalacji.
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Janin (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, ukladanie towarów, obsługa kasy, przyjmowanie towaru oraz inne prace.
P.H. "PLUS" Helena Pałubicka - 2016-08-18 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, drukarki, terminala płatniczego, tworzenie wizualu, doradztwo w sprzedaży komplementarnej.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Starogard Gdański (pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

uzupełnianie towaru, kontrola terminu przydatności, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Starogard Gdański (pomorskie)