Praca Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) Kępno Media Expert

Stanowisko: Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja)

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).

Data publikacji: 2016-02-11

Lokalizacja: Kępno (wielkopolskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja)

Miejscowość: Kępno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: kępiński

Adres miejsca pracy: ul. Warszawska 44

Data dodania ogłoszenia: 2016-02-11

Wymagania dla kandydatów:
doświadczenia w handlu (mile widziane)
znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem
mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie
umiejętność wykonywania drobnych napraw (min. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon)
umiejętności prezentacji i negocjacji
dobrej obsługi komputera (MS Office)
ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży
zaangażowania w wykonywaną pracę
komunikatywności
uprzejmości i pogody ducha
niekaralności

Oferowane korzyści:
stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość korzystania z benefitów (karta MultiSport)
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).