Praca DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - 128 Świdnica CENTRALA TECHNICZNA "ELTECH" Sp. z o.o.

Fabryczna 1-3, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów przemysłowych w powierzonym regioniepozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie i rozwijanie relacji z nimitworzenie i realizacja celów sprzedażowych, marżowych, marketingowychdoradztwo techniczne w zakresie produktów branży narzędziowejbieżące obserwacje i analizy rynku pod kątem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych i działań konkurencjibieżąca kontrola należności klientówraportowanie pracy w systemie CRM

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: powyżej

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY - 128

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, mechaniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków znajomość regionalnego rynku klientów przemysłowych i doświadczenie we współpracy z nimi wykształcenie wyższe, preferowane techniczne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne umiejętność planowania i konsekwencja w osiąganiu założonych celów bardzo dobra organizacja pracy własnej znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: CENTRALA TECHNICZNA "ELTECH" Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Adres strony pracodawcy: http://www.eltech.com.pl/

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 1-3

Profil działalności pracodawcy:
sprzedaż hurtowa artykułów metalowych i narzędzi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta