Praca DORADCA TECHNICZNY BHP Przasnysz Firma Szkoleniowo -Usługowa SKOL Daniel Olkowski

Stanowisko: DORADCA TECHNICZNY BHP

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 500 PLN

Zakres obowiązków: doradztwo w zakresie dozoru technicznego i BHP na terenie Pólnocnego Mazowsza

Data publikacji: 2016-06-28

Lokalizacja: Przasnysz (mazowieckie)

Pracodawca: Firma Szkoleniowo -Usługowa SKOL Daniel Olkowski

Władysława Reymonta 1, 06-300 Przasnysz, powiat: przasnyski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
doradztwo w zakresie dozoru technicznego i BHP na terenie Pólnocnego Mazowsza

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska: DORADCA TECHNICZNY BHP

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przasnysz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: przasnyski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przasnysz

Zawód: technik bezpieczeństwa i higieny pracy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: mile widziane doświadczenie

Nazwa pracodawcy: Firma Szkoleniowo -Usługowa SKOL Daniel Olkowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: przasnyski

Gmina pracodawcy: Przasnysz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przasnysz

Ulica pracodawcy: Władysława Reymonta

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Zawód wykonywany przez pracownika: technik bezpieczeństwa i higieny pracy*