Praca DORADCA KLIENTA Strzelin PAWEŁ BILEWICZ CARE

Św.Jana 5A, 57-100 Strzelin, powiat: strzeliński, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Wymagane wykształcenie min. średnie, miejętności sprzedażowe, komunikatywność, otwartość i nastawienie na pracę z ludźmi, bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i rzetelność, dobra znajomość obsługi MS Office, wysoka motywacja do pracy, zainteresowanie tematyką finansową. mile widziane, doświadczenie w sprzedaży.-Realizacja planów sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów kredytowych i depozytowych-Bieżąca obsługa operacyjna Klientów- Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta-Sporządzanie umów kredytowych oraz kompletowanie dokumentacji-Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy-Aktywny udział w funkcjonowaniu Placówki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzelin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: strzeliński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzelin

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: organizacja pracy własnej

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: Obsługa MS Office

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_2: Obsługa klienta

Nazwa pracodawcy: PAWEŁ BILEWICZ CARE

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Jabłeczna 12/7, 50-539 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: - CV- List motywacyjny

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Wrocław

Gmina pracodawcy: Wrocław

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wrocław

Ulica pracodawcy: Jabłeczna

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Strzelinie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta