Praca DORADCA KLIENTA - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU Grudziądz kontakt przez PUP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Wg załącznika

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Zobowiązanie po stażu.Skierowanie dla osoby zarejestrowanej w PUP, odbywającej staż w ramach umowy EFS RPO II

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

m.in. szkolenie BHP,- Sprzedaz, obsługa kas, ekspozycja towaru- rozliczanie raportu fiskalnego
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Kocierz Moszczanicki (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Zduńska Wola (łódzkie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, znajomość branży (transportu drogowego w UE, Europie Wschodniej), uprawnienia: prawo jazdy kat. C, doświadczenie zawodowe: min. 3 lata w transporcie międzynarodowym, znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym, rosyjskiego, niemieckiego dobrze. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie zaopatrzenia materiałowego, prowadzenie dokumentacji przewozowej i towarowej. Transport drogowy towarów: Lublin, Polska, UE, Europa Wschodnia
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Lublin (lubelskie)

MUZYK - od 1 850 PLN

obsługa techniczna, obsługa nagłośnienia imprez zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kłobuck (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Nowy Targ (małopolskie)

PRACOWNIK - PRODUKCJI - od 2 000 PLN

ostrzenie noży przemysłowych, obsługa szlifierki, odczyt dokumentacji technicznej, ustawianie odpowiednich parametrów, przyrządó, cztszczenie i konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zgierz (łódzkie)

DEKORATOR WNĘTRZ - do 2 500 PLN

Sztukateria, rzeźba, panorama 3D, kompleksowe wykonywanie wnętrz autorskich, usługi budowlane.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Rosochata (dolnośląskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - OPERATOR WTRYSKARKI - do 1 850 PLN

obsługa maszyn - wtryskarek, obsługa wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa gości hotelowych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ustrzyki Górne (podkarpackie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Kołodziąż (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Malbork (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 350 PLN

przyjmowanie,kompletacja i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Częstochowa (śląskie)

EKSPERT DS. DOTACJI - do 1 900 PLN

tworzenie wniosków o dofinansowanie, kontakt z klientem, udzielanie informacji, pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Olkusz (małopolskie)

1294U ASYSTENT - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO - do 2 000 PLN

PRZYGOTOWANIE SUROWCA RYBNEGO ROZMROŻONEGO I ŚWIEŻEGO DO PROCESU WĘDZENIA, PRZYGOTOWANIE WYROBÓW Z RYB DO PROCESU WĘDZENIA, PRZYGOTOWANIE WYTWORZONYCH PRODUKTÓW DO TRANSPORTU; WYMAGANIA: SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, OK. 0,5 ROKU STAŻU PRACY W PRZETWÓRSTWIE RYBNYM;
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Widzów (śląskie)

KONSULTANT DS SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

sprzedaż internetowa
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wąsice (opolskie)

PLANISTA PRODUKCYJNY - od 3 000 PLN

planowanie procesu produkcyjnego na poszczególne gniazda produkcyjne, wydawanie kart pracy dla pracowników
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Baranowo (wielkopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 970 PLN

- malowanie- tynkowanie- prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lubatowa (podkarpackie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa programu księgowego, księgowanie dokumentów księgowych, pomoc w sporządzaniu deklaracji podatkowych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 100 PLN

Przewóz towarów samochodem ciężarowym na trasach międzynarodowych
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wodzisław Śląski (śląskie)

OPERATOR STOLARKI OTWOROWEJ - od 2 000 PLN

montaż stolarki otworowej
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Studzienice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Kosów Lacki (mazowieckie)

Przechowywanie surowców, pólproduktów i wyrobów, utrzymanie czysto ści naczyń, narzędzi oraz sprzętu w kuchni, obróbka artykułów spożywczych(mycie , obieranie , krojenie itd.)pomoc przy przygotowywaniu dań, ,sałatek, sosów, panierowanie, osmażanie , gotowanie
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Renice (zachodniopomorskie)

STARSZY PRACOWNIK DZIAŁU ROZWOJU I SZKOLEŃ - od 3 000 PLN

Planowanie i prowadzenie szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych, aktualizacja istniejących materiałów szkoleniowych poprzez dostosowanie ich do potrzeb biznesowych Spółki, współpraca z zespołem arabskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Łódź (łódzkie)

Przewóz towarów samochodem ciężarowym, nadzór nad dokumentami przewozowymi.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Wodzisław Śląski (śląskie)

REFERENT (POŚREDNICTWO) - 997,4 PLN

Pozyskiwanie wolnych miejsc pracy marketing usług świadczonych przez Urząd Pracy. Przyjmowanie ofert pracy. Ewidencjonowanie przyjętych ofert pracy. Wprowadzanie ofert do programu komputerowego. Kojarzenie ofert pracy z bezrobotnymi (wyszukiwanie kart, pisanie wezwań, pomoc w organizowaniu giełd pracy). Udzielanie informacji klientom pod nadzorem pracownika informacji.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Gdynia (pomorskie)