Praca DORADCA KLIENTA (STAŻ) Krosno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krosno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Krosno

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Krosno

Gmina pracodawcy: Krosno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krosno

Ulica pracodawcy: Bieszczadzka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy: Branża handlowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.05.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KAMIENIARZ - do 1 850 PLN

ręczna obróbka kamienia, roztarasowywanie bloków, elementów kamiennych, wykonywanie elementów kamiennych, nagrobnych wg rodzaju i twardości materiałów
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Zgorzelec (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

monter wyposażenia slusarskiego, montaż szalunków
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY - od 1 850 PLN

ZABEZPIECZENIE PRZEWOŻONEGO TOWARU, POMOC PRZY ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU, TRANSPORT TOWARU Z POLSKI DO DANII;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, DOKŁADNOŚĆ, SKUPIENIE, KOMUNIKATYWNOŚĆ, PRAWO JAZDY KAT.B, MIN. 5 LAT DOŚWIADCZENIA W RUCHU MIĘDZYNARODOWYM, BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ J.SERBSKIEGO, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.ANGIELSKIEGO, DOBRA ZNAJOMOŚĆ J.DUŃSKIEGO;CZAS PRACY RÓWNOWAŻNY, WYNAGRODZENIE 1850ZŁ+DIETY (6163ZŁ)
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MANIKIURZYSTKA - KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

Manikiurzystka - kosmetyczka
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Choszczno (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Goleniów (zachodniopomorskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Hydraulik
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Cmolas (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

Księgowa
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Dzierżążno (pomorskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - od 1 850 PLN

Opieka nad osobami chorymi, starszymi, niepełnosprawnymi
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa klientów stacji
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Goryszewo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Praca kancelaryjno-biurowa:- przyjmowanie i rozdział korespondencji, dokumentowanie obiegu korespondencji w odpowiednich dziennikach i rejestrach (nauka),- sporządzanie czystopisów pism-
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Wysoka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRM 3Art. 49
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzatanie pomieszczeń biurowych, sanitarno -higienicznych i pozostałych pomieszczeń w obiekcie, oraz terenu przed budynkiem, mycie podłóg i okresowe mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Łowicz (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 500 PLN

Organizowanie sieci sprzedaży, organizowanie dostaw towarów do klientów, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z producentami żywności z Niemiec i Pakistanu
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Ozorków (łódzkie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Cieszyn (śląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY / SZLIFIERZ METALI - od 1 850 PLN

Szlifowanie metali, polerowanie metali, umiejętność odczytu dokumentacji i informacji w języku ukraińskim, praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Śrem (wielkopolskie)

PRACOWNIK SOLARIUM - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Zduńska Wola (łódzkie)

DYSPOZYTOR - OBSŁUGA CENTRALI TELEFONICZNEJ - od 1 850 PLN

Dyspozytor radiotaxi Wynagrodzenie 1850 zł III zmiany
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - 997,4 PLN

przyjmowanie zgłoszeń
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

obsługa klienta, przyjęcie i ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY-PORTIER - od 1 850 PLN

mile widziane doświadczenie, miejsce pracy-Aleksandrów Łódzki, godziny pracy:6-14 i 14-22
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK FARMACEUTY PO WER - od 1 850 PLN

Obsługa pacjentów przy stole, wtykonywanie leków recepturowych, obsługa apteki internetowej.
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA- PRACE INTERWENCYJNE EFS RPO - od 975 PLN

Sprzedaż artykułów używanych, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Szprotawa (lubuskie)

MAGAZYNIER- STAŻYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoba zarejestrowana w PUP z II Profilem Pomocy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zabrze (śląskie)