Praca Doradca klienta-sprzedawca Ostrów Mazowiecka Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Ostrów Mazowiecka

Województwo: mazowieckie

Powiat: ostrowski

Adres miejsca pracy: Mieczkowskiego 16 - Galeria TEK

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-31

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Przezwajanie silników elektrycznych
Zakład Elektromechaniczny Jacek Golanko - 2016-09-27 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-08-17 - Gostynin (mazowieckie)

KIEROWNIK BUDOWY - od 5 000 PLN

doświadczenie na podobnym stanowisku;organizowanie pracy kierowcom,kontrole na budowie, kontakt z biurem, logistyka
TRANS-PIACH BIS Marcin Banasiak - 2016-07-11 - Biskupice Ołoboczne (wielkopolskie)

Kierownik Elektromarketu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacja planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-03-15 - Kwidzyn (pomorskie)

BLACHARZ/DEKARZ - od 2 000 PLN

praca na wysokości, montaż konstrukcji, wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe 3-5 lat, miejsce pracy: okolice Ostrowa Wielkopolskiego
P.P.H.U ARTBUD Artur Antczak - 2016-06-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Pracownik wsparcia IT - -

Media Expert Podstawowa administracja lokalnymi systemami IT w zakresie sprzętowym
Konserwacja i rozbudowa systemów komputerowych oraz aplikacji w oddziałach firmy
Bieżące wsparcie techniczne użytkowników dla pracowników Centrum Dystrybucji/Centrali bezpośrednio, telefonicznie (HelpDesk)
Przygotowanie sprzętu dla nowych pracowników.
Współpraca z Działem Administracji IT.
Media Expert - 2016-05-23 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 13 PLN

wymagane są umiejętności ślusarskie i zdolności manualne, obróbka mechaniczna elementów metalowych, produkcja małej architektury miejskiej (ławki parkowe, itp.)1 zmiana: 7-15, wynagrodzenie: 13 zł brutto/h
Łukasz Etenkowski FIL-POL - 2017-03-15 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 750 PLN

przeprowadzanie napraw, prac montażowych i demontażowych, regulacja mechanizmów samochodowych
HURT-DETAL Romuald Rolek - 2015-12-11 - Małkinia Górna (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 16 PLN

wykształcenie średnie,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,obsługa komputera i programów Office (excel, word)mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego, suwnicy, traktoraobsługa produkcji (wydawanie i przyjmowanie materiałów),wynagrodzenie 16 brutto/h
Trasko-Stal Sp.zo.o - 2016-03-31 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Analityk Finansowy - -

Media Expert Udział w tworzeniu budżetu rocznego, prognoz finansowych oraz planów Firmy,
Analiza realizacji powyższych planów oraz analizy i raportowanie odchyleń,
Sporządzanie raportów zarządczych i analiz finansowych, interpretacja danych,
Tworzenie i rozwój narzędzi kontrolingowych i systemu raportowania, w tym QlikView,
Uczestniczenie w procesie bieżącego prognozowania,
Przygotowanie różnorodnych analiz finansowych i prezentacja ich wyników w postaci raportów,
Analiza i raportowanie przychodów oraz kosztów dla poszczególnych kanałów sprzedaży,
Media Expert - 2015-11-16 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa biura, sprzedaż internetowa, wystawianie aukcji, wysyłkawykształcenie bez znaczeniapredyspozycje do w/w stanowiskaobsługa komputera i kasy fiskalnej
Izabela Zając - 2016-08-30 - Lamki (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

wyk. średnie,umiej. obsługi komputera, bardzo dobra znajomość j . chińskiego, utrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych dostawców , obsługa programów komputerowych, kontakt z właścicielem firmy w j . chińskim.
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER) - od 1 850 PLN

nadzorowanie i koordynacja prac związanych z produktemwspółtworzenie planów marketingowychwykształcenie w kierunku ekonomia, marketing lub pokrewnedoświadczenie zawodowe na w/w stanowiskudoświadczenie w pracy w zespoleumiejetność planowania pracy własnejkomunikatywność, rzetelność, dokładność
LITEX PROMO Sp. z o.o. - 2016-05-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - wykonywanie prac administracyjno-biurowych, pomoc w organizacji i ewaluacji szkoleń, obsługa komputera, obsługa sekretariatu, pisanie wniosków unijnych. Praca przy komputerze - ok. 5 h/dziennie.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

DROBIARZ - od 1 850 PLN

zgodny z charakterystyką pracy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe POLFEX Ostrów Wlkp. - 2016-07-08 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Kierownik Działu POK - -

Media Expert zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w dziale Punktu Obsługi Klienta
zarządzanie 10 osobowym zespołem
kontrola dokumentacji i poprawności stosowania procedur firmy
bieżąca analiza i realizacja planów sprzedażowych
przeprowadzanie rozmów rozwojowych z pracownikami
delegowanie i rozliczanie zadań
motywowanie pracowników
Media Expert - 2017-01-05 - Poznań (wielkopolskie)

LOGISTYK - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie zawodowe lub wyższe,staż pracy mile widziany,j. angielski w stopniu komunikatywnym
DUDZIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2015-12-09 - Wtórek (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 116 PLN

kompletowanie elementów dla pracowników linii, rozlewanie kleju, rozładunek i załadunek naczep, dostarczanie surowca na wyznaczone stanowiska pracy, prace porządkowe, obsługa zszywacza pneumatycznego, kompletowanie drewna
kontakt przez OHP - 2016-08-16 - Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

Kierownik Salonu - -

realizacje planów sprzedażowych
Media Expert - 2016-02-23 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-07-26 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-10 - Warka (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

wyksz. średnie lub wyższe budowlane, umiejętność obsługi programu AutoCad, edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego;wykonywanie projektów budowlanych branży konstrukcyjnej, drogowej
"eMWU KAROLAK" - Mirosław Karolak - 2016-05-10 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

Fakturowanie i przygotowywanie zamówień dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

Media Expert - 2017-03-15 - Złotoryja (dolnośląskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI NAUCZANIA I WYCHOWANIA GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

staż - praca z osobą niepełnosprawną, prowadzenie zajęć wg planu, prowadzenie dziennika dokumentującego realizowane zajęcia, dbanie o czystość oraz estetykę w pracowni i na stanowisku pracy, prowadzenie obserwacji podopiecznych, dokumentowanie ich pracy, omawianie spostrzeżeń za zebraniach zespołu wspierająco-aktywizującego, zapewnienie opieki i bezpieczeństwa podopiecznym, systematyczne przygotowanie się do zajęć, dbanie o czystość i estetykę placówki, stosowanie się do poleceń dyrektora. Wymagane badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Nowe Skalmierzyce (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 200 PLN

Praca na 1/2 etatu. Wymagna umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Zmiany: od 8 do 12 lub od 15 do 19
Handel Artykułami Mięsno Spożywczymi Beata Kąkol - 2017-01-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,mile widziane doświadczenie,miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
INWEMER SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-20 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

PALACZ - od 1 850 PLN

mile widziane uprawnienia palacz CO
MODERNA COLLEZIONE s.c. Maja Biegańska Arkadiusz Biegański - 2016-02-29 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 4 000 PLN

wykształcenie zawodowe, prawo jazdy C+E, trasy krajowe, karta kierowcy, upr. na przewóz rzeczy, kierowca z doświadczeniem.
PHU Pamark Anna Perz - 2016-04-11 - Topola Wielka (wielkopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRANIA, PRASOWANIA I CHEMICZNEGO CZYSZCZENIA TEKSTYLIÓW ( STAŻ FP) - 997,4 PLN

staz - przeszkolenie BHP, przyjmowanie odzieży do czyszczenia od klienta, sprawdzanie odieży pod względem zabrudzeń, oznakowanie , wystawianie dowodów przyjęć, zapoznanie się z urządzeniami i ich obsługa, prasowanie odzieży ręcznie i mechanicznie, foliowanie odzieży i kontrola, wystawianie raportów i faktur, wydawanie odzieży do klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)