Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) Lubin oferta pracy Media Expert

bezpieczne zakupy - erli.pl

Stanowisko: Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja)

Wynagrodzenie: -

Zakres obowiązków: Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.

Data publikacji: 2016-04-20

Lokalizacja: Lubin (dolnośląskie)

Pracodawca: Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja)

Miejscowość: Lubin

Województwo: dolnośląskie

Powiat: lubiński

Adres miejsca pracy: Prof. Józefa Zwierzyckiego 3

Data dodania ogłoszenia: 2016-04-20

Wymagania dla kandydatów:
Poszukujemy osób które:

chcą się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży (gwarantujemy początkowe szkolenie)
uwielbiają rozmawiać z ludźmi i obsługa Klienta to będzie przyjemność
nie boją się podejmować drobnych prac naprawczych
nigdy nie były karane

Oferowane korzyści:
umowę o pracę na pełen etat
atrakcyjne wynagrodzenie
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.