Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Cieszyn Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Cieszyn

Województwo: śląskie

Powiat: cieszyński

Adres miejsca pracy: ul. Stawowa 6

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-13

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WSPARCIA DZIENNEGO, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH ORAZ INSTYTUCJACH PIECZY ZASTĘPCZEJ - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi , pomoc w nauce dzieciom, uczestnictwo w organizowaniu czasu wolnego dla dzieci, , asystowanie w pracy pracownika socjalnego
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Międzyświeć (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

staż w administarcji klubu sportowego
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Chybie (śląskie)

PLANISTA PRODUKCYJNY - 997,4 PLN

opracowywanie i kontrola bieżących planów produkcyjnych, prowadzenie ewidencji wykonanej produkcji, sporzadzanie sprawozadań
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Cieszyn (śląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-03-31 - Bielsko-Biała (śląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-18 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-09-15 - Głubczyce (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

obsługa biura, rozliczanie księgowe nieruchomości i ich mediów, czynszy, stały kontakt z najemcami, koordynowanie pracy robotnika gospodarczego
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Cieszyn (śląskie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH - od 2 184 PLN

obsługa sekretariatu firmy, urządzeń biurowych i korespondencjiprace pomocnicze dla działu kadr i księgowości
Inżynieria Maszyn Klimatycznych i Urządzeń Specjalnych Sp z o.o. - 2017-01-18 - Kaczyce Dolne (śląskie)

ADMINISTRATOR STRON INTERNETOWYCH - od 2 100 PLN

zarządzanie sklepem internetowym; wyklonywanie i obróbka zdjęć
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Skoczów (śląskie)

INSTRUKTOR SPORTU - od 1 850 PLN

instruktor pływania, nauka pływania dzieci i dorosłych, wychowawca na obozach sportowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Skoczów (śląskie)

Media Expert - 2016-05-18 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-12 - Ropczyce (podkarpackie)

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-06-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

fakturowanie, kompletowanie dokumentacji transportowej, przygotowywanie poczty do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Ustroń (śląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-07-29 - Krosno (podkarpackie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-11-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ - od 2 200 PLN

toczenie elementów sprzętu przeciwpożarowego (aluminium), obróbka hydrościelna, proste prace montażowe
Odlewnicza Spółdzielnia Pracy - 2015-11-06 - Ustroń (śląskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
P.U.H. ADEKS Zawadzka Joanna - 2016-11-29 - Ustroń (śląskie)

Media Expert - 2016-05-13 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zamarski (śląskie)

Media Expert - 2016-03-01 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

Media Expert - 2016-01-19 - Poznań (wielkopolskie)

obowiązki wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Cieszyn (śląskie)

Pomocnik Kierowcy - -

Media Expert Pomoc w dystrybucji towarów do sklepów i mieszkań klientów indywidualnych ,
Pomoc w kontroli towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-03-23 - Piła (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-03-29 - Pruszków (mazowieckie)

Operator Monitoringu - -

Media Expert obsługa aplikacji PSS dla videorejestratorów firmy BCS,
pomoc w rozwiązywaniu standardowych problemów,
zapewnienie wsparcia współpracownikom z innych działów firmy,
Media Expert - 2016-03-04 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KELNER - od 2 200 PLN

obsługa stołówki
PRZEDSIĘBIORSTWO UZDROWISKOWE "USTROŃ" SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-01-09 - Ustroń (śląskie)