Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Cieszyn Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Cieszyn

Województwo: śląskie

Powiat: cieszyński

Adres miejsca pracy: ul. Stawowa 6

Data dodania ogłoszenia: 2016-09-13

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość skorzystania z pakietów w postaci karty MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace na budowie. Praca w godz. 7:00-15:00. Kontakt osobisty lub e-mailowy: biuro (at) bik-bud.pl. Praca na terenie Skoczowa i okolic.
P.H.U. BIK- BUD S.C. Piotr Birowski, Mariusz Małkowski - 2017-01-27 - Skoczów (śląskie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 2 700 PLN

spawanie konstrukcji metalowych met. MIG/MAG
PPHU AGAT Głogowski Jan - 2017-04-13 - Skoczów (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-05-20 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

ukłądanie kostki brukowej
Pawilon Handlowo-Usługowy I.Szarzec Ustroń - 2016-06-28 - Ustroń (śląskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-03-13 - Dębica (podkarpackie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

Pracownik techniczny do budowy regałów na sklepach - -

Media Expert Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należała budowa zaregałowania w naszych salonach w całej Polsce.
Praca wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi.
Media Expert - 2016-03-08 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

podawanie i serwowanie potraw, przygotowywanie różnego asortymentu drinków
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Pogwizdów (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-02-18 - Kępno (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - od 1 850 PLN

obsługa maszyny introligatorskiej
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Cieszyn (śląskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Strzelce Opolskie (opolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-03-31 - Bielsko-Biała (śląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 13 PLN

prowadzenie zajęć terapeutycznych z mieszkańcami domu, prowadzenie dokumentacji
NZOZ DPS Silesia Med Mariola Działas - 2017-02-13 - Brenna (śląskie)

Media Expert - 2016-05-18 - Kielce (świętokrzyskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca-Rekreacja - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-16 - Kalisz (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-13 - Brzeg (opolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert
Doradca odpowiedzialny jest za:

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-10-06 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1 850 - 2 500 PLN

wysyłanie ofert, obsługa strony internetowej, wystawianie faktur
Truck Service Puchalik Ireneusz - 2016-12-13 - Zaborze (śląskie)

MENADŻER PRODUKCJI - od 5 500 PLN

ustawianie maszyny, utrzymanie ciągłości produkcji, naprawa maszyny w przypadku awarii, redukcja wybrakowanych towarów, optymalizacja pracy maszyny,
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Cisownica (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

staż w urzędzie miejskimprace pomocnicze w administarcji samorządowej
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Ustroń (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w kuchni, utrzymanie czystości wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Skoczów (śląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-07-12 - Kostrzyn (wielkopolskie)

Staż w Miejskim Zarządzie Oświaty- zakres zadań:- pomoc w prowadzeniu ewidencji urlopów pracowniczych;- pomoc w organizowaniu spotkań i narad;- pomoc w archiwizowaniu dokumentaji pracowniczej;- obsługa komputera, ksero;- pomoc w organizacji pracy sekretariatu.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Skoczów (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

obróbka wstępna warzyw i owoców, dbanie o czystośc stanowiska pracy, metody układania jadłospisów, dobór surowców
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Cieszyn (śląskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta
Firma Handlowo-Usługowa "KAROLINA" - 2016-02-15 - Skoczów (śląskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Wrocław (dolnośląskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ DROBIU - od 1 850 PLN

rozbieranie drobiu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Pruchna (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 3 000 PLN

prace ogólnobudowlane
PPHU AGAT Głogowski Jan - 2016-03-15 - Skoczów (śląskie)

Media Expert - 2016-07-18 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

Wybierz miejscowość