Praca DORADCA KLIENTA (REFUNDACJA WYNAGRODZENIA, NAGRÓD I SKŁADEK ZUS ZA BEZROBOTNYCH DO 30 R.Ż.) Ostrołęka kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrołęka, powiat: m . Ostrołęka, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, wprowadzanie instrukcji VM, obsługa komputera, przyjmowanie dostaw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DORADCA KLIENTA (REFUNDACJA WYNAGRODZENIA, NAGRÓD I SKŁADEK ZUS ZA BEZROBOTNYCH DO 30 R.Ż.)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrołęka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m . Ostrołęka

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Traugutta 23, 13-100 Nidzica, powiat: nidzicki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: nidzicki

Gmina pracodawcy: Nidzica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nidzica

Ulica pracodawcy: Traugutta

Numer budynku pracodawcy: 23

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 1 600 PLN

zgodnie ze stanowiskiem: poziom wykształcenia średnie zawodowe; umiejętności: znajomość specyfiki rynku zachodniego; uprawnienia - prawo jazdy kat. C + E; doświadczenie zawodowe min. 5 lat w transporcie międzynarodowym; znajomość języka:angielskiego, niemieckiego w stopniu dobrym. Ogólny zakres obowiązków: transport drogowy towarów, rozliczanie dokumentacji przewozowej, znajomość rynku zachodniego. Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Europa Zachodnia, UE.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENT BIUROWY - od 1 850 PLN

pomoc w pracy sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Gdynia (pomorskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

praca przy produkcji pieczywa, wyrobów piekarniczych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Świdnik (lubelskie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientem ukraińskojęzycznym.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 875 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Góra (dolnośląskie)

OPERATOR CNC - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn sterowanych numerycznie. Toczenie, frezowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Bieńkówka (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami planowania jadłospisów i przygotowywania wg nich posiłków i inne
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DYREKTORA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW KREDYTÓW - do 1 850 PLN

sprzedaż produktów bankowych - placówka GETIN BANK
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Bogatynia (dolnośląskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 2 000 PLN

Obsługa linii ciesielskiej
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Spytkowice (małopolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Magazynier-sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Leżajsk (podkarpackie)

MONTER SPRZĘTU ELEKTROTECHNICZNEGO - od 2 000 PLN

montaż zintegrowanych systemów wagowych, serwis produktów pomiarowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO/OPERATOR SPRZĘTU - od 2 000 PLN

sprzątanie osiedli mieszkaniowych, odśnieżanie, koszenie trawników, pielęgnacja zieleni, mycie garaży podziemnych, zamiatanie terenu, drobne prace ogrodnicze
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY INŻYNIER - od 2 500 PLN

Zamawianie u azjatyckich dostawców komponentów do produkcji specjalistycznych wózków projektowanych wg zamówień klientów, kontakt z dostawcami azjatyckimi
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Bełchatów (łódzkie)

PRACOWNIK PRALNI WODNEJ - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn pralniczych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY- MURARZ - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Biały Bór (zachodniopomorskie)

1547U KRAWIEC - od 1 750 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Radom (mazowieckie)

POMOC CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

pomoc w codziennych czynnościach związanych z produkcją ciastek, przygotowanie wyrobów oraz inne prace zlecone przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Michałowice (małopolskie)

WULKANIZATOR - od 1 760 PLN

wyksz. zawodowedoświadczenie w zawodzie mile widzianemoże być osoba chętna do przyuczenia, profil II
kontakt przez PUP - 2015-12-24 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Przeszkolenie w zakresie BHP i PPOŻ, zapoznanie z obowiązkami pokojowej.Przeszkolenie z zakresu prac wykonywanych przez pokojowe na terenie hotelu.Zapoznanie z używanymi w hotelu środkami chemicznymi, samodzielne zamawianie środków.Przygotowanie zestawień pościeli, ręczników używanych w hotelu, prowadzenie rejestru rzeczy zostawionych przez gości.Przygotowanie bielizny pościelowej do pralni, sprawdzanie ilości oddanych z pralni rzeczy.Sprzątanie pokojów hotelowych.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Barlinek (zachodniopomorskie)

INFORMATYK - od 1 860 PLN

konfiguracja i administrowanie urządzeniami sieciowymi, prowadzenie strony internetowej i serwisów społecznościowych
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Leszno (wielkopolskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

lakierowanie elementów nadwozi samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Stawiguda (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWY - do 2 000 PLN

Zapoznanie z ogólnymi zasadami pracy obowiązującymi w szpitalu, zapoznanie z obiegiem dokumentów, regulaminami, statutem SPZOZ, instrukcją kancelaryjną, obsługa komputera i urządzeń biurowych, znajomość przepisów z zakresu rachunkowości-księgowości, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Włodawa (lubelskie)

WAGOWY - od 1 850 PLN

prace przy wadze
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Przysucha (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - do 2 000 PLN

pomoc w przygotowaniu posiłków, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach kuchni.
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)