Praca DORADCA KLIENTA (STAZ) Jelenia Góra kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA (STAZ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jelenia Góra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jelenia Góra

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Podchorążych 15, 58-508 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Jelenia Góra

Gmina pracodawcy: Jelenia Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jelenia Góra

Adres strony pracodawcy: http://www.tesco.pl/

Ulica pracodawcy: Podchorążych

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STOLARZ-CIEŚLA - od 11,6 PLN

przygotowywanie form do elementów żelbetowych zgodnie z dokumentacją techniczną
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOBWIĄZKÓW:docieplenia budynków, szpachlowanie, malowanie; WYMAGANIA: doświadczenie w budownictwie, umięjetność szpachlowania, malowania, docieplenia; MIEJSCE PRACY: województwo śląskie, okolice Koszęcina
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Koszęcin (śląskie)

OPERATOR AUTOMATU LAKIERNICZEGO - od 1 850 PLN

podawanie elementów na taśmę podającą, odbiór gotowego elementu po lakierowaniu
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Bielawa (dolnośląskie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

Recepcjonista
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Częstochowa (śląskie)

TYNKARZ - do 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Zarzecze (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Bytów (pomorskie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 900 PLN

Przygotowywanie posiłków, dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

TECHNIK HODOWCA KONI - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Bielice (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Zawada (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Trzonki (warmińsko-mazurskie)

INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

udział w opracowaniu dokumentów, wizytacje, prowadzenie sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Płock (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie; rok doświadczenia zawodowego; komunikatywność; dobra organizacja pracy; umiejętność obsługi komputera; Zakres obowiązków: obsługa programów Amazis, Nemezis; obsługa klientów; przyjmowanie wniosków o świadczenia rodzinne, wychowawcze; kompletacja dokumentacji; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Toszek
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Toszek (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w przygotowaniu potraw kuchni regionalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Mikołajówka (lubelskie)

ASYSTENT BIURA ST(POWER) - 997,4 PLN

- sporządzanie pism w programie WORD- sporzadzanie zestawień, sprawozdań, tabel w programie EXCEL- wyszukiwanie potrzebnych infirmacji w Internecie- twzorzenie prezentacji multimedialnych- obsługa klienta placówki-- udział w promocji pracówki
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowej i księgowej
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kowalków-Kolonia (mazowieckie)

MANAGER DS. TESTÓW OPROGRAMOWANIA - od 12 000 PLN

-zarządzanie projektem nawet o najwyższym poziomie zaawansowania; -tworzenie planów testów oraz koordynacja planowania wyznaczonych działań; -wdraża plany testowe, ustala strategie techniczne w odniesieniu do działań testerów; -utrzymuje kontakt ze wszystkimi zaangażowanymi stronami (inżynierami, analitykami biznesowymi, menadżerami projektu) będąc filtrem kontaktu w określaniu ogólnej strategii działań; -rola przywódcza nadzoruje działania zespołów i egzekwuje wdrażanie ustalonej strategii działań; -działa niezależnie -utrzymuje wysoki standard tworzonego oprogramowania poprzez odpowiednie metodologie testowe; -identyfikuje potencjalne problemy, z jakością oraz przewiduje metody ich rozwiązania;-wykorzystuje różne metody testowe w zależności od typu produktu;-przeprowadzanie testów zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez Klienta;-przygotowuje dokumentacje projektową, oraz raporty zgodnie z wymaganiami klienta; -identyfikuje zapotrzebowanie kadrowe dla projektów technicznych i przeprowadza weryfikacje techniczną proponowanych kandydatów
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Goworówek (mazowieckie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

Wykonywanie posadzek cementowych, wykonywanie prac wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Kraków (małopolskie)

zapoznanie się z obowiązującymi przepisami podatkowymi, analiza i układanie chronologiczne dokumentów, zapoznanie się z programani ksiegowymi, prowadzenie dokumentacji kadrowej, sporzadzanie deklaracji PIT, VAT, kontakt z różnymi instytucjami, US, ZUS w celu załatwiania spraw
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łuków (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

TŁUMACZ JĘZYKA ANGIELSKIEGO + ST PO WER - 997,4 PLN

- tłumaczenia z języka angielskiego i naj język angielski
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Łódź (łódzkie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

bieżąca obsługa klientów referatu, przygotowywanie wypisów i wyrysów z operatu ewidencyjnego, prowadzenie rejestru zamówień na dokumenty, wysyłka korespodencji, pomoc przy prowadzeniu archiwum
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Starogard Gdański (pomorskie)

STARSZY ANALITYK - IMR - od 14 500 PLN

Głównym obowiązkiem Starszego Analityka IMR jest ocena użyteczności tworzonych przez zespół Market Risk modeli, przeprowadzanie analizy w celu oceny funkcjonalności zaproponowanych modeli oraz identyfikacji ograniczeń, współpraca z innymi członkami zespołu IMR na świecie, raportowanie do działu globalnego IMR, przygotowywanie updateów, wspieranie oraz szkolenie nowych pracowników zespołu, budowanie relacji z innymi zespołami, szczególnie członkami zespołu odpowiedzialnego za tworzenie modeli.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Kraków (małopolskie)