Praca DORADCA KLIENTA Reda kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie i wprowadzanie w system ofert sprzedaży, wynajem nieruchomości, kompleksowa obsługa klientó: kontakt telefoniczny oraz osobisty z klientem, prezentacja nieruchomości, budowanie długotrwałych relacji z klientem; weryfikacja dokumentacji prawnej nieruchomości; budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Data publikacji: 2016-03-31

Lokalizacja: Reda (pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Reda, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie i wprowadzanie w system ofert sprzedaży, wynajem nieruchomości, kompleksowa obsługa klientó: kontakt telefoniczny oraz osobisty z klientem, prezentacja nieruchomości, budowanie długotrwałych relacji z klientem; weryfikacja dokumentacji prawnej nieruchomości; budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Reda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wejherowski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

I Brygady Pancernej WP 32, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: wejherowski

Gmina pracodawcy: Wejherowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wejherowo

Ulica pracodawcy: I Brygady Pancernej WP

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy