Praca DORADCA KLIENTA Myślenice Telpol - play Grzegorz Purzyński

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Sprzedaż telefonów komórkowych , obsługa sieci playPrace Interwencyjne

Data publikacji: 2016-02-08

Lokalizacja: Myślenice (małopolskie)

Pracodawca: Telpol - play Grzegorz Purzyński

Słoneczna 2D/15, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż telefonów komórkowych , obsługa sieci playPrace Interwencyjne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: realizacja prac interwencyjnych z programu POWER

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Myślenice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: myślenicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Myślenice

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: Telpol - play Grzegorz Purzyński

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Edukacji Narodowej 4/23, 39-432 Gorzyce, powiat: tarnobrzeski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: tarnobrzeski

Gmina pracodawcy: Gorzyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzyce

Ulica pracodawcy: Edukacji Narodowej

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: salon z telefonami komórkowymi

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta