Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Gniezno Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Gniezno

Województwo: wielkopolskie

Powiat: gnieźnieński

Adres miejsca pracy: ul. Gdańska 112-114

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-04

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

TOKARZ W METALU-MECHANIK - od 1 850 PLN

obróbka metali-tokarnia tradycyjna, naprawy sprzętu rolniczego oraz naprawy podstawowe samochodów osobowych, ciężarowych
Spółdzielnia Usług Rolniczych - 2016-03-25 - Łubowo (wielkopolskie)

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-09-28 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru
STOKROTKA Sp. z o.o. - 2017-02-01 - Gniezno (wielkopolskie)

KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

pbsluga klienta oraz praca na kasie,praca na sali sprzedazy,wykładanie towaru,obsługa stoiska miesnego
"DINO POLSKA" SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-08-30 - Kamieniec (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-07-11 - Wrocław (dolnośląskie)

Doradca klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych

Media Expert - 2016-11-16 - Piła (wielkopolskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-03-03 - Tarnowskie Góry (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

bezpieczny przwóz towarów na trasach międzynarodowych, wypełnianie dokumentacji przewozowej, dbanie o powierzone mienie oraz samochód
EKO-Lukios Sp. z o.o. - 2016-04-25 - Gniezno (wielkopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-11-18 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-04-15 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL TEORETYCZNYCH PRZEDMIOTÓW MECHATRONICZNYCH - od 2 200 PLN

nauczyciel przedmiotów z zakresu mechatroniki
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych N r.2 - 2016-05-19 - Gniezno (wielkopolskie)

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-08-02 - Suwałki (podlaskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

Kierownik Elektromarketu - -

realizacja planów sprzedażowych
Media Expert - 2017-03-15 - Suchedniów (świętokrzyskie)

Koordynator Magazynu - -

Media Expert Organizacja i przyjęcie dostaw oraz transferów
Organizacja i kompletacja zgodnie z planem załadunków
Rozładunek i załadunek taboru pojazdów
Zarządzanie zespołem ludzi
Optymalizacja procesów na magazynie
Sporządzanie raportów i zestawień
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur
Media Expert - 2017-01-31 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - od 1 850 PLN

wykonywanie operacji na surowym odlewie, śrutowanie w oczyszczarce OWT-400, szlifowanie miejsc na odlewie gdzie nie jest przewidywana obróbka mechaniczna, wymagana bardzo dobra kondycja fizyczna, dyspozycyjność, wytrzymałośćna wysoką temperaturę (odlewnia), sumienność, staranność, mile widziane doświadczenie zawodowe kierunkowe - odlewnictwo
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gniezno (wielkopolskie)

SEKRETARKA - od 2 500 PLN

bieząca obługa sekretariatu
Zakład Karny w Gębarzewie - 2017-02-01 - Czerniejewo (wielkopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2015-12-07 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert - 2017-03-10 - Mława (mazowieckie)

Administrator Hurtowni Danych - -

Media Expert Administrowanie bazami danych funkcjonującymi w organizacji,
Utrzymywanie istniejących baz danych oraz aktywny udział w ich rozwoju,
Projektowanie narzędzi raportowych i analitycznych klasy BI,
Przygotowywanie dokumentacji technicznej HD i procesów zasilania,
Tworzenie nowych baz, modelowanie procesów, w tym ETL, optymalizacja, raportowanie,
Diagnostyka i rozwiązywanie problemów, bezpośrednie wsparcie użytkowników,
Rozwój środowiska BI, udostępnianie raportów, budowa wewnętrznych aplikacji na potrzeby udostępniania raportów (SSRS, Excel), bieżąca walidacja danych,
Media Expert - 2015-10-06 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

ELEKTRYK- POMOCNIK ELEKTRYKA - od 2 500 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Niechanowo (wielkopolskie)

Media Expert - 2017-01-24 - Lubliniec (śląskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-04-26 - Zielona Góra (lubuskie)

Doradca Klienta - Punkt Obsługi Klienta - -

Media Expert udzielanie Klientom kredytów ratalnych
sprzedaż usług z oferty elektomarketu Media Expert
dodatkowo sprzedaż sprzętu RTV/AGD/IT
Media Expert - 2017-02-20 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 750 PLN

praca w delegacjach na terenie Polski, obsługa wózka widłowego, sprawdzanie działania układu hamulcowego i poziomu płynu hamulcowego, wymiana butli, LPG, załadunek i rozladunek towarów, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Gniezno (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-05-25 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY- WITKOWO - 2 400 - 3 500 PLN

Montaż nagrobków, parapetów i blatów
Kamieniarstwo Zawodny - 2016-07-19 - Witkowo (wielkopolskie)

SEGREGATOR BUTELEK - od 1 850 PLN

segregacja butelek
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Jankowo Dolne (wielkopolskie)