Praca DORADCA KLIENTA Kościan kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, zawieranie umów kredytowych, obsługa punktu kasowego, szkolenia produktowe, marketing, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa sprzętu biurowego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Ks.Prymasa Wyszyńskiego 8/, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Ks.Prymasa Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8/

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

1011U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Lubsko (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Obróbka wstępna warzyw, przygotoowywanie np. surówek, wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

DOZORCA - SPRZĄTACZ/-KA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH - od 1 850 PLN

Sprzątanie klatek schodowych w budynkach mieszkalnych: mycie i zamiatanie schodów, mycie poręczy, mycie lamperii, mycie okien, sprzątanie zsypów, sprzątanie wind. Sprzątanie terenu zewnętrznego wokół budynków mieszkalnych: zamiatanie chodników, usuwanie ścieci i nieczystości, sprzątanie liści, odśnieżanie (częściowo ręcznie, częściowo maszynowo), sprzątanie garażu (zamiatanie mycie). Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, czasami w godzianch późniejszych/wcześniejszych (przy opadach śniegu). Umowa zlecenie, później istnieje możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wrocław (dolnośląskie)

DYREKTOR GENERALNY - do 4 000 PLN

ZARZĄDZANIE FIRMY, KONTAKTY Z KONTRAHENTAMI Z CHIN; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, UMIEJĘTNOŚĆ ZARZĄDZANIA FIRMĄ, 1 ROK DOŚWIADCZENIA, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CHIŃSKIEGO; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MECHANIK AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ I URZĄDZEŃ PRECYZYJNYCH - 997,4 PLN

Instalowanie i uruchamianie na stanowiskach pracy nowych urządzeń i aparatury po naprawach. Wykrywanie nieprawidłowości działalnia urządzeń automatycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wróblew (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Stare Biskupice (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. KADR - od 875 PLN

wykonywanie prac związanych z prowadzeniem kadr prac administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wilków (dolnośląskie)

MAGAZYNIER/ PRACOWNIK SERWISOWY - od 1 850 PLN

Przyjmowanie do magazynu i wydawanie towaru, wystawianie faktur, sprawdzanie prawidłowości dokumentów dostarczanego towaru, podstawowe doradztwo techniczne dot. obsługi i eksploatacji urzadzeń wyposażenia hydraulicznego i grzejnego.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Borówiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW PRODUKTÓW FINANSOWYCH/ DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie min. średnie, doświadczenie w obsłudze klienta, asertywność, komunikatywność, prawo jazdy kat. B; sprzedaż produktów finansowych, obsługa kasowo-skarbowa; miejsce odbywania stażu: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Kontakt z klientem, sporządzanie ofert, prezentacja, znajomość usług firmy,
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Łódź (łódzkie)

KELNER X1 - do 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 950 PLN

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W BUDYNKU SZKOLNYM ORAZ NA TERENACH ZIELONYCH WOKÓŁ BUDYNKU
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOCNIK PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 750 PLN

proste prace przy produkcji drzewnej
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Wierzchucin (kujawsko-pomorskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

Zapoznanie się z przepisami BHP, p.poż. Instruktaż wstępny stanowiskowy, zapoznaie się z przepisami wewnętrzymi.Nauka przygotowania oferty sprzedaży, nauka przygotowania i rejestrowania zamówień na towary. Nauka inkasowania należności za sprzedane produkty.Nauka specjalistycznych nazw, pochodzenia, jakości sprzedawanych produktów.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sejny (podlaskie)

OGRODNIK/PRACOWNIK DO PIELĘGNACJI ZIELENI - od 2 000 PLN

Prace pielęgnacyjne terenów zielonych, krzewów, drzew, mile widziany kurs pielęgnacji drzew II lub III stopnia. Na początek umowa zlecenia, docelowo umowa o pracę, godziny pracy 6-14, zgłoszenia osobiste-Łódź, ul. Więckowskiego 29, lok.5
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Magazynier
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Leżajsk (podkarpackie)

CIEŚLA - od 925 PLN

prace ciesielskie na budowie
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Niedźwiadka (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

Pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie odszkodowań
ARBITER S.A. - 2015-11-27 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Dębica (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

Obsługa klienta oraz kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Twardogóra (dolnośląskie)

ASYSTENT AGENTA NIERUCHOMOŚCI - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Zielona Góra (lubuskie)

BARMAN-KELNER - 997,4 PLN

przyjęcie zamówieńobsługa kasyobsługa gościprzygotowanie napojówprzygotowanie deserówprzygotowanie sali do obsługi gości
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Leszno (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

sporzadzanie potraw,pobieranie surowców do produkcji kulinarnej, obróbka wstepna surowców, konserwacja urzadzeń gastronomicznych
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Głowno (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 2 200 PLN

obróbka stali, składanie słupków systemowych, cięcie, malowanie
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Limanowa (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed