Praca DORADCA KLIENTA Kościan kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, zawieranie umów kredytowych, obsługa punktu kasowego, szkolenia produktowe, marketing, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kościan

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościański

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa sprzętu biurowego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Ks.Prymasa Wyszyńskiego 8/, 64-000 Kościan, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kościański

Gmina pracodawcy: Kościan

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościan

Ulica pracodawcy: Ks.Prymasa Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 8/

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościanie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć świetlicowych, pomoc podczas imprez plenerowych, praca z dziećmi, kontakt pokój nr 9 tut. PUP
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Stegna (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

organizacja pracy na kuchni, poznanie menu i produktów do produkcji, podstawy żywienia oraz podstawy produkcji gastronomicznej, przygotowywanie produktów i obróbka cieplna, produkcja gastronomiczna, układanie menu.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

Przygotowywanie samochodów do diagnostyki: wykonywanie pomiarów i badań oraz lokowanie usterek, ocenianie stanu technicznego, dobieranie zakresu oraz metod naprawy samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PAKOWANIE ZIELONEJ CEBULKI - do 1 400 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; pakowanie towaru w folię; umowa zlecenie; miejsce pracy: Łany Wielkie
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łany Wielkie (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

W programie stażu.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Pakosławsko (dolnośląskie)

OPERATOR MYJNI - od 1 850 PLN

praca na myjni
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Trzcianka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA-KELNER - 997,4 PLN

Obsługa klienta, przygotowanie, wydanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 10 PLN

rozładunek, przyjęcie, przygotowanie i wysyłka towarów (wyrobów hutniczych), prowadzenie dokumentacji magazynowej.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

STARSZY ANALITYK FINANSOWY - od 8 300 PLN

czasowe i dokładne zbieranie i analizowanie informacji, - przygotowywanie i prezentowanie ad hoc kompleksowych analiz i raportów na żądanie zarządu, - przygotowywanie miesięcznych i rocznych rozliczeń okresowych w sposób dokładny, kompletny i terminowy, - koordynowanie i uczestniczenie we wdrażaniu usprawnień systemów i metod pracy, - ułatwianie procesów biznesowych, a tym samym poprawianie produktywności, wydajności i przejrzystości w osiąganiu finansowych i biznesowych celów zarządu - adresowanie proaktywne zadań finansowych, operacyjnych oraz proponowanie adekwatnych i wykonalnych rozwiązań złożonych problemów dla utrzymania jakości celów zespołowych - działanie jako punkt kontaktowy dla klientów we wszystkich kwestiach dotyczących danego Partnera.
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

kontakt z klientem, zdalna obsługa aklienta
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - 997,4 PLN

- prace magazynowe, - obsługa klienta, - przygotowanie wysyłek do klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Starogard Gdański (pomorskie)

ASYSTENT ADMINISTRATORA NIERUCHOMOŚCI - od 2 500 PLN

Bieżące administrowanie nieruchomościami. Pomoc w przygotowaniu dokumentacji (np. ogłoszeń, pism, uchwał, umów). Kontakt z mieszkańcami (osobisty, telefoniczny, mailowy). Nadzór nad firmami zewnętrznymi (np. ochrona). Weryfikacja zgodności otrzymywanych faktur.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Warszawa (mazowieckie)

CIEŚLA - 997,4 PLN

- Instruktaż wstępny stanowiskowy- Zapoznanie się z regulaminem organizacyjnym zakładu, innymi przepisami wewnętrznymi oraz regulaminem BHP i PPOŻ- Nauka obróbki drewna, nauka pomiaru masy drewna, kontrola jakości drewna, nauka budowy konstrukcji drewnianych, zasady wykorzystywania konstrukcji drewnianych. Budowa skrzyń transportowych, magazynowych i podpór drewnianych. Nauka zasad konserwacji konstrukcji ciesielskich- Czynny udział w wykonywaniu zadań, realizacji zamówień
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Sierakowice (pomorskie)

FREZER - od 12 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR KRAWĘDZIARKI/DOPOSAŻENIE/16/6108 - od 1 850 PLN

obsługa krawędziarki, przestrzeganie bhp, współpraca z zespołem, dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Żołędowo (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 11,56 - 18 PLN

prace ogólnobudowlane (malowanie, tynki, gipsy, prace wykończeniowe,"złota rączka"). Miejsce wykonywania pracy Gliwice + teren powiatu.
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Gliwice (śląskie)

MAGAZYNIER-KONWOJENT - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Katowice (śląskie)

LAKIERNIK PROSZKOWY - do 2 500 PLN

Przygotowanie detali do lakierowania, lakierowanie proszkowe. Miejsce pracy: RadwaniceOferta w sali: F
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Radwanice (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Liszki (małopolskie)

STYLISTKA - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Sulechów (lubuskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 10 PLN

wykonywanie drobnych prac stolarskich, montaż mebli dziecięcych
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Poznań (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

POMOC KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Przygotowywanie dokumentacji do wprowadzenia do programu Logotech. Przygotowywanie dokumentacji do ZUS i US Przygotowywanie i redagowanie pism. Wykształcenie min średnie, znajomość komputera
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Sosnowiec (śląskie)

GEODETA - od 1 850 PLN

pomiary terenowe, prace kameralne - geodeta
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 850 PLN

zadania w zakresie chowu i hodowli zwierząt, miejsce pracy terytorium całej Polski
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Sława (lubuskie)

MONTER BUDOWLANY - PŁYTKARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie min. 10 lat w zawodzie płytkarz, umiejętności wynikające ze stanowiska pracy m.in kładzenie płytek, prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Krotoszyn (wielkopolskie)