Praca DORADCA FINANSOWY Sandomierz Profi Credit Polska S.A.

Stanowisko: DORADCA FINANSOWY

Wynagrodzenie: 1 000 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klienta. pozyskanie klientów. wypełnianie wniosków kredytowych

Data publikacji: 2016-09-06

Lokalizacja: Sandomierz (świętokrzyskie)

Pracodawca: Profi Credit Polska S.A.

A.Mickiewicza 55a/7, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta. pozyskanie klientów. wypełnianie wniosków kredytowych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 000 - 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie od 1000zł - 4000zł

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sandomierz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: sandomierski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sandomierz

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 000 - 4 000 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Doradca finansowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe 4-letnie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kontakt z pracodawcą : telefoniczny 728 657 222 lub CV przesyłać na adres e-mail: maria.letowska (at) proficredit.pl

Nazwa pracodawcy: Profi Credit Polska S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawcą : telefoniczny 728 657 222 lub CV przesyłać na adres e-mail: maria.letowska (at) proficredit.pl lub skierowanie z PUP

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: udzielanie kredytów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy