Praca DORADCA KLIENTA W DZIALE PRZEMYSŁOWYM - TEKSTYLIA Gostyń TESCO (Polska) Sp. z o.o.

Stanowisko: DORADCA KLIENTA W DZIALE PRZEMYSŁOWYM - TEKSTYLIA

Wynagrodzenie: od 1 628 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta

Data publikacji: 2016-08-31

Lokalizacja: Gostyń (wielkopolskie)

Pracodawca: TESCO (Polska) Sp. z o.o.

Leszczyńska 5, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 628 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DORADCA KLIENTA W DZIALE PRZEMYSŁOWYM - TEKSTYLIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gostyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gostyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gostyń

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 628 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa pracodawcy: TESCO (Polska) Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt z pracodawcą

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gostyński

Gmina pracodawcy: Gostyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gostyń

Ulica pracodawcy: Leszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyniu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

PIAST GROUP SP. Z O.O - 2016-06-28 - Gostyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK MARKETU - od 10 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2017-02-16 - Gostyń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Sprzedaż mięsa i wędlin
ZAKŁADY MIĘSNE MIELCZAREK Sp. z o.o. spółka komandytowa - 2017-07-17 - Gostyń (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

Obsługa klienta na najwyższym poziomie w tym udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, rozliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. Od kandydatów nie wymaga się doświadczenia zawodowego. Pracodawca zapewnia przeprowadzenie wszelkich niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy.
Tesco Polska Sp. z o.o. - 2016-01-08 - Poręba (śląskie)

ASYSTENT DS ZAPASÓW - od 2 030 PLN

przyjmowanie dostaw, obsługa magazynu,obsługa systemu magazynowego, obsługa skanera ( kontakt z pracodawcą tel : 797009640, e-mail: 31096hr (at) pl.tesco-europe.co )
TESCO (POLSKA ) SP. Z O.O. - 2016-06-02 - Brzeg Dolny (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 6 000 PLN

Transport towarów (Polska-Francja)
FIRMA Jacek Twardowski - 2016-04-21 - Gostyń (wielkopolskie)

Doradca klienta. Wykładanie towaru, obsługa kasy, obsługa klienta na wysokim poziomie.Oferta skierowana do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w godzinach 6-22.
Tesco Polska Sp. z o.o. - 2016-07-01 - Bolesławiec (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

prace na produkcji
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Pudliszki (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Praca w sklepie spożywczo-przemysłowym
Firma Handlowo-Usługowa "DOMAX" G. Dominiak - 2017-02-01 - Gostyń (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 600 PLN

Brak danych
Salon Urody Kleo Klaudyna Staszewska - 2016-08-26 - Aleksandrowo (wielkopolskie)

MALARZ/TAPECIARZ - od 2 200 PLN

Wykończenia wnętrz
B.R.T. Wojciech Ratajczak - 2016-11-25 - Pogorzela (wielkopolskie)

PRACOWNIK MAŁEJ GASTRONOMII - od 1 750 PLN

Przygotowywanie posiłków
MARK - POL Marcin Markowski - 2015-11-23 - Gostyń (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 630 PLN

obsługa klienta na bistro, obsługa kasy fiskalnej, obsługa pieca
TESCO POLSKA SP Z OO - 2016-10-18 - Świebodzin (lubuskie)

ASYSTENT DS. ZAPASÓW - od 2 000 PLN

wprowadzanie danych do systemów Gold zgodnie z obowiązującym harmonogramem w celu wygenerowania prawidłowych zamówień pozwalaących na utrzymanie właścicwej dostepności produktów w sklepie. Przymowania dostaw, sortowanie, składowanie i przemieszczanie towaru w magazynie oraz zapewnienie właściwe rotacji produktów w magazynie i chłodni.
Tesco /Polska/ Sp. z o.o. - 2016-06-16 - Sławno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 13 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-07-21 - Gostyń (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Praca w cukrowni
WORK SERVICE S.A. - 2016-07-08 - Gostyń (wielkopolskie)

DORADCA UBEZPIECZENIOWY - od 2 500 PLN

Doradztwo i sprzedaż ubezpieczeń
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. - 2016-01-13 - Gostyń (wielkopolskie)

MURARZ - od 3 500 PLN

PUPH Wiesław Urbański - 2016-05-12 - Krobia (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - 2 000 - 2 500 PLN

Prace przy "nalewaniu" (gumowaniu) kół
ŚLUSARSTWO Włodzimierz Szymański - 2016-03-01 - Piaski (wielkopolskie)

KASJER - do 925 PLN

obsługa kasy fiskalnej, towarowanie, obsługa klienta
TESCO Polska Sp. z o.o. - 2015-12-07 - Kraków (małopolskie)