Praca DORADCA KLIENTA Jarosław Profi Credit Polska S.A.

3 Maja 1/1, 37-500 Jarosław, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Doradztwo finansowe, udzielanie kredytów.KONTAKT Z PRACODAWCĄ: osobiście - ul. 3 Maja 1/1, 37-500 Jarosław, e-mail: mariusz.warchol (at) proficredit.pl, telefon: 882 010 732

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jarosław

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jarosławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Jarosław

Zawód: pośrednik finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: Profi Credit Polska S.A.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: POZOSTAŁE FORMY UDZIELANIA KREDYTÓW

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Zawód wykonywany przez pracownika: pośrednik finansowy

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.06.2016

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Doradca klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie klientów, negocjacje handlowe, raportowanie wyników sprzedaży, obsługa handlowa, osiąganie zakładanych przychodów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kraków (małopolskie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Gdańsk (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, nadzór nad gospodarką magazynową
TESCO POLSKA Sp. z o.o. - 2016-03-31 - Bochnia (małopolskie)

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW BANKOWYCH, AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW, REALIZACJA CELÓW SPRZEDAŻOWYCH, SPRAWNA I RZETELNA OBSŁUGA OPERACJI BANKOWYCH I TRANSAKCJI GOTÓWKOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-10-27 - Reda (pomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MYJNI - od 1 850 PLN

Mycie i czyszczenie samochodów, pranie tapicerek, czyszczenie dywanów maszynami.KONTAKT Z PRACODAWCĄ: 690 031 097
JĘDRYCZKA BOLESŁAW - 2016-08-11 - Jarosław (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Doradca-sprzedaż elefonów komórkowych
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kaspol" Ireneusz Kasprzyk - 2017-01-18 - Lubań (dolnośląskie)

realizacja celó sprzedażowych,pozyskiwanie klientów,negocjacje biznesowe,obsluga telefoniczna klientów.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Zambrów (podlaskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie toreb raklamowo-zakupowych i pościeli.KONTAKT Z PRACODAWCĄ:- telefonicznie: 665 286 003- osobiście: Roźwienicka 105, Widna Góra, 37-500 Jarosław
STOECO Zbigniew Szeliga - 2016-07-21 - Widna Góra (podkarpackie)

sprzedaż materiałów lakierniczych, pomoc techniczna klienta w doborze materiałów lakierniczych
PHU CAR-LAK - 2016-10-18 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Jarosław (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 2 400 PLN

profesjonalna obsługa klientów; sprzedaż i fachowe doradztwo; sprawdzanie dostępności towarów i prawidłowe oznakowanie; dbanie o porządek
Leroy Merlin Polska sp. z o.o. - 2017-03-14 - Cieszyn (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 900 PLN

obsługa klientów banku zgodnie z obowiązującymi procedurami, aktywna sprzedaż produktów finansowych
Santander Consumer Bank S.A. - 2016-08-24 - Opole (opolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 300 PLN

Kompleksowa obsługa klienta w oddziale. Praca z klientem zaległościowym w terenie, aktywna sprzedaż produktów i usług oferowanych przez Spółkę. Aktywne pozyskiwanie klientów. Kontakt z pracodawcą: tel. (29) 694-48-35, adres e-mail: hr (at) capitalservice.pl
CAPITAL SERVICE S.A. - 2015-12-03 - Kielce (świętokrzyskie)

Zapewnienie profesjonalnej obsługi naszych klientów; sprzedaż i fachowe doradztwo; dostępność towarów na dziale i ich prawidłowe oznakowanie
LEROY MERLIN Sklep w Poznaniu - 2016-04-06 - Swadzim (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Mielec (podkarpackie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY (12/12) - od 1 850 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku zycia z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Chorzów (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 3 200 PLN

Zgodnie z zawodem.
FUNDACJA ALPHA INSTITUTE - 2016-11-30 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

MURARZ - 3 200 - 4 200 PLN

Murowanie fundamentów i ścian, wykonywanie stropów murarskich. Praca w delegacji-pracodawca zapewnia zakwaterowanieWYMAGANIA: wykształcenie podstawowe/zawodoweKONTAKT Z PRACODAWCĄ TELEF: 16 623 26 18
SERV-JAR Sp. z o.o. - 2016-10-24 - Jarosław (podkarpackie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Zwoleń (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

Sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku • Realizacja indywidualnych planów sprzedaży • Prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem) • Wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
kontakt przez OHP - 2016-12-05 - Olkusz (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - 2 400 - 2 500 PLN

prowadzenie biura, , sprzedaż produktów, komunikatywność, rzetelność w pracy, niekaralność, prawo jazdy kat B
Capital Service S.A. - 2016-06-21 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 2 000 PLN

- prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Jarosław (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 2 100 PLN

Obsługa klientów w oddziale, przyjmowanie wpłat/wypłat od klientów, monitoring spłacalności, sprzedaż usług/ produktów oferowanych przez firmę.
Capital Service S.A. - 2016-07-18 - Łomża (podlaskie)

sporzadzanie ofert handlowych, nawiazywanie kontaktu z klientem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Lublin (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - do 2 000 PLN

praca w godzinach od 09:00 do 17:00; sprzedaż produktów bankowych, obsługa klienta, ewidencja działań w systemie bankowym
Ekspert Pośrednictwo i Doradztwo Finansowe Marlena Kujawa - 2017-04-27 - Stargard (zachodniopomorskie)

Obsługa klienta, sprzedaż usług restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Zamość (lubelskie)

obsługa klienta, porzadkowanie stanowiska pracy
ANNA KATARZYŃSKA - 2016-08-30 - Kielce (świętokrzyskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Ślusarzprace ślusarskie
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Roźwienica (podkarpackie)

zgodny z charakterystyką
LIBART Lidia Andrzejczak-Kościanowska Ilno - 2016-09-16 - Żelazków (wielkopolskie)