Praca INCIDENT MANAGER Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: INCIDENT MANAGER

Wynagrodzenie: od 5 992 PLN

Zakres obowiązków: disgnoza o analiza potrzeb klienta w zakresie systemów teleinformatycznych

Data publikacji: 2016-09-30

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
disgnoza o analiza potrzeb klienta w zakresie systemów teleinformatycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 992 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: INCIDENT MANAGER

Data zakończenia pracy: 30.11.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: PMI/ITIL v.3, certyfikat Cisco

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny śrutowniczej, zakładanie i zdejmowanie detali, obsługa wózków transportowych
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Prudnik (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 97REF - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów, poszukiwanie inwestycjiproszę umawiac osoby telefonicznie do 07.09.2017 na numer 603 287 768od 08.09.2017 na numer: 790 801 022
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Świdnica (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 040 PLN

Wykonywanie prac polowych w gospodarstwie rolnym, cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, prace porządkowe, sadzenie drzewek;Bardzo dobra znajomość zagadnień niezbędnych do wykonywania przedmiotu umowy zlecenia, znajomość zagadnień związanych z ogrodnictwem i warzywnictwem;
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Kozietuły (mazowieckie)

REFERENT ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Obsługa punktu informatycznego,Obsługa programu (poczta przychodząca i wychodząca)Obsługa łącznic telefonicznych,
kontakt przez PUP - 2017-07-26 - Radlin (śląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie pokoi do pobytu gości i ciągów komunikacyjnych.Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Języki obce: niemiecki(słaby), ukraiński(słaby)
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Duszniki-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowanie pojazdem cięzarowym z ładunkiem po krajach Europy Zachodniej, Polski, Ukrainy. Sprawdzenie stanmu technicznego przed jazdą, zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem, uzupełnianie dokumentacji przy zakladunku i rozładunku.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepie monopolowym
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 1 300 PLN

zakup towarów od dostawców z Indii i Wietnamu, negocjacje cen towarów, gromadzenie dokumentacji handlowej, rozliczanie, wykonywanie operacji handlowych w języku hindi i wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWYCH - od 3 500 PLN

koordynowanie współpracy z klientami z Indii, przygotowywanie ofert handlowych na rynek indyjski, bieżące kontakty mailowe i telefoniczne z klientami z |Indii, poszerzanie bazy klientów
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY- CIEŚLA/ZBROJARZ - od 2 000 PLN

Po otrzymaniu rysunku samodzielnie (za pomocą innych pracowników) wykonać montaż ściany szalunkowej, położyć zbrojenie, zamknąć ścianę szalunkową, wbudowanie betonu, demontaż szalunku, obróbka betonu po rozszalowaniu. Organizacja pracy innych pracowników. Kierowanie busem.
kontakt przez PUP - 2017-06-16 - Płock (mazowieckie)

858U - MENEDŻER USŁUG GASTRONOMICZNYCH - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Radom (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wałcz (zachodniopomorskie)

Prawidłowa ekspozycja towaru, dbanie o czystość w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej poprzez program komputerowy, obsługa terminala płatniczego, udzielanie obszernych informacji o sprzedawanym towarze, doradzanie klientom.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaz rowerów
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Chorzele (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej uzupełnienie baz danychrejestracja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-01-09 - Grodków (opolskie)

INFORMATYK(NR 8838) - od 2 200 PLN

UDZIAŁA W WYKONAWSTWIE SIECI TELETECHNICZNYCH.ZARZĄDZANIE SIECIAMI INFORMATYCZNYMI, BEZPIECZEŃSTWEM ORAZ SPRZĘTEM KOMPUTEROWYM
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

okreslone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Dobra (zachodniopomorskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

Szkolenie BHP; Obrzucanie elementów odzieży ochronnej; Zszywanie odzieży ochronnej; Lamowanie odzieży; Przyszywanie guzików do odzieży; Robienie nap, rygli; Podwijanie materiałów.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Dębno (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Prowadzenie biura w tym obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2017-06-30 - Przemków (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 3 000 PLN

cukiernik - produkcja ogólna. Produkcja ciast pieczonych.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wyrazów (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 900 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

KASJER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2017-04-11 - Dobiegniew (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klienta, fakturowanie, przyjmowanie i wydawanie towarów, obsluga komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Pawłowice (śląskie)

POMOCNIK KONTROLERA JAKOŚCI PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH - 997,4 PLN

zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, pomoc w kontroli nad jakością wytwarzanych produktów, tworzenie etykiet, uczestnictwo w tworzeniu nowej dokumentacji systemowej, prowadzenie dokumentacji wymaganej przez HACCP, GGAP i BRC
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wąsosz (dolnośląskie)

KIEROWCA (J. ROSYJSKI) - od 1 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OBRÓBKI KAMIENIA - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, doświadczenie wymagane.
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Lutogniew (wielkopolskie)

Oferowanie asortymentu, informowanie nabywcy o walorach sprzedanych produktów, inkasowanie należności
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Kielce (świętokrzyskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Czerskie Rumunki (kujawsko-pomorskie)