Praca DORADCA KLIENTA Gryfice PRZEDSIĘBIORSTWO PKS GRYFICE Sp. z o.o. w Słudwii

TRZYGŁOWSKA 32, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Obsługa punktów informacyjnych na wybrzeżu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gryfice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gryfice

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PKS GRYFICE Sp. z o.o. w Słudwii

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Gryfice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gryfice

Ulica pracodawcy: TRZYGŁOWSKA

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 3 000 PLN

obsługa klienta w oddziale bankowym, odpowiedzialność za wynik finansowy oraz ryzyko kredytowe, prowadzenie działań promocyjnych w okolicach placówki bakowej oraz w firmach
EURO BANK SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-01-29 - Ruda Śląska (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 2 300 - 3 000 PLN

doradztwo oraz sprzedaż produktów bankowości detalicznej przy jednoczesnej obsłudze operacyjnej klientów
Getin Noble Bank - 2016-03-18 - Zamość (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 085 PLN

Dział: żywność, bistro, artykuły przemysłowe, kasy.Obsługa klienta na najwyższym poziomie, udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej, naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar. W przypadku braku znajomości obsługi kasy fiskalnej - pakiet szkoleń w tym zakresie.
Tesco Polska Sp. z o. o. - 2016-08-25 - Leszno (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 200 PLN

Doradca klienta- doradztwo oraz sprzedaż maszyn i urządzeń ogrodniczych i leśnych. Wymagane wykształcenie min. średnie , mile widziane prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera. Mile widziane doświadczenie w handlu.
Bl System Łukasz Belski - 2016-10-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

prowadzenie księgowości
PRZEDSIĘBIORSTWO PKS GRYFICE Sp. z o.o. w Słudwii - 2017-04-06 - Gryfice (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

-Pomoc przy przedstawianiu oferty -Nauka sporządzania umów i dokumentów-Pomoc przy negocjacjach i rozmowach z przedstawicielami-Nauka dbania o ekspozycję w salonie i aktualizację cenników
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Dębogórze (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 200 PLN

Pozyskiwanie klienta,sprzedaz produktów finansowych, obsluga klienta
PROVIDENT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-05-13 - Kęty (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Sprzedaż produktów finansowych, wprowadzanie wniosków do systemów bankowych, sprzedaz produktów finansowych, przygotowywanie przesyłek pocztowych.
Barbara Blaut Niezależny Operator finansowy Centrum - 2017-03-13 - Opole (opolskie)

wyksz. średnie, obsługa komputera i urządzeń biurowych, podstawowa znajomość pakietu Office, komunikatywność;praca z klientem: prezentacja oferty w zakresie usług telekomunikacyjnych oraz telewizji cyfrowej, zawieranie umów
Telnet Plus - 2016-01-21 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 350 PLN

Prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z wyznaczoną trasą, rozładunek i załadunek towaru, reprezentowanie firmy z kontahentami w języku niemieckim i hiszpańskim oraz odbieranie i podpisywanie listów przewozowych
PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO USŁUGOWE "TRANSSCAN" - 2017-04-19 - Gryfice (zachodniopomorskie)

bieżąca realizacja planów sprzedaży, aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, raportowanie wyników. Przygotowanie ofert, kompleksowe doradztwo techniczne, organizowanie i przeprowadzanie prezentacji dla klientów,monitorowanie lokalnego rynku i działań konkurencji
Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - 2016-02-18 - Zielona Góra (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - 2 000 - 4 000 PLN

Wstępna analiza potrzeb klientów, aktywna sprzedaż w oparciu o istniejącą bazę klientów firmy, kompleksowa i profesionalna obsługa klientów.
Meritumkredyt sp. z o.o. - 2016-10-25 - Nysa (opolskie)

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Trzemeszno (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 1 000 - 3 500 PLN

Wykładanie towaru na półki, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-06-28 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 800 PLN

Sprzedaż kredytów i pożyczek
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Nowy Targ (małopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

obsługa klienta, realizacja operacji sklepowych, obsługa kasy fiskalnej
TESCO POLSKA SP Z O.O.Kraków , ul. Kapelanka 56, - 2016-03-21 - Sławno (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 2 500 PLN

• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku• realizacjaindywidualnych planów sprzedaży• prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing,spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialnośćza poziom ryzyka kredytowego• osoby mające doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych mogą rozwijać się nastanowisku Opiekuna Klienta
EURO BANK S.A. - 2016-05-25 - Konin (wielkopolskie)

Zgodny z programem stażu.Miejsce odbywania stażu: BROFIN Miłosz Pawlikowskiul. 1 Maja 76, 87-200 Wąbrzeźno
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Obsługa Klientów, realizacja planu sprzedaży, raportowanie efektów pracy, pozyskanie nowych klientów,prezentacja ofert sprzedażowych, telemarketing.Osoby zainteresowane ofertą prosozne są o kontakt z pracodacą osobisty Płońsk. ul.19 Stycznia 1, telefoniczny 601 477 309 lub e-mai:l specjalista (at) plusnet.pl
ANRUF PIOTR WROBEL - 2016-11-10 - Płońsk (mazowieckie)

obsługa bieżąca klientów, sprzedaż produktów bankowych
USŁUGI BANKOWE, DORADZTWO KREDYTOWE EWA ANNA PACZEK - 2017-04-13 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

Sprzedaż produktów finansowych, windykacja należności, obsługa Klienta w oddziale, aktywne pozyskiwanie Klientów. Praca na umowę o pracę w godz. 9-17 w Kredyt OK w Kołobrzegu.
Capital Service S.A. - 2015-12-15 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

Wybierz miejscowość