Praca DORADCA KLIENTA Gdańsk Firma Handlowo Usługowa EMKA Małgorzata Rogowska

Miejsce pracy:
NORWIDA 4, 80-280 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów firmy wśród Klientów indywidualnych i firmowych- pozyskiwanie nowych Klientów oraz opieka nad pozyskanym portfelem Klientów- przygotowywanie ofert dla Klientów- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych- sprawne wykonywanie powierzonych zadań

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 6 000 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 6 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: PRAWO JAZDY B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Obsługa klienta

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, doświadczenie w sprzedaży. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny:600-494-752, mailowy: GOSIA.ROGOWSKA (at) HOTMAIL.COM

Nazwa pracodawcy:
Firma Handlowo Usługowa EMKA Małgorzata Rogowska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

DWORCOWA 3/29, 83-010 Straszyn, powiat: gdański, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: gdański

Gmina pracodawcy: Pruszcz Gdański

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Straszyn

Ulica pracodawcy: DWORCOWA

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.01.2016