Praca DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO Ruda Śląska EURO BANK SPÓŁKA AKCYJNA

Stanowisko: DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO

Wynagrodzenie: od 2 300 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż produktóe bankowych, realizacja indywidualnych planów sprzedaży, prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami), wstępna weryfikacja wniosków kredytowych

Data publikacji: 2016-08-11

Lokalizacja: Ruda Śląska (śląskie)

Pracodawca: EURO BANK SPÓŁKA AKCYJNA

--------------------, 41-706 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktóe bankowych, realizacja indywidualnych planów sprzedaży, prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z klientami), wstępna weryfikacja wniosków kredytowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA DETALICZNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Ruda Śląska

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruda Śląska

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 300 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Doradca klienta (wymagany staż - lata: 1)

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Pierwsza umowa na 3 miesiące, następna na 1 rok, a trzecia na czas nieokreślony.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: EURO BANK SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Ruda Śląska

Gmina pracodawcy: Ruda Śląska

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ruda Śląska

Adres strony pracodawcy: www.eurobank.pl

Ulica pracodawcy: --------------------

Profil działalności pracodawcy: Placówka bankowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.08.2016