Praca DORADCA KLIENTA Kutno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Praca w Kutnie-obsługa klientów-sprzedaż towarów- RTV, AGD, IT, FOTO, wystawianie dokumentów,obsługa komputera,obsługa kasy,przyjmowanie należności za sprzedaż.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kutno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane zainteresowania nowymi technologiami

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Giełda Pracy 16.06.2016 godz.10.00 PUP Kutno ul.Wyszyńskiego 11 sala 211

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kutno

Ulica pracodawcy: Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta