Praca DORADCA KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA

Wynagrodzenie: od 2 200 PLN

Zakres obowiązków: sprzedaż produktow banku pocztyowego

Data publikacji: 2016-02-10

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile staż w sprzedaży produktow bankowych, znajomośc prod. bankowych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - od 1 850 PLN

przewóz osób samochodem osobowym na trasie Polska - Niemcy - Polska (do 8 osób)
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

przyjmowanie, składanie, i wydawanie towarów w magazynie, dbanie o dobór ilościowy i jakościowy oraz właściwe przechowywanie. Monitorowanie zapasów, obsługa komputera w ramach dokumentacji magazynowej
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Chełm Śląski (śląskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA POMOCY DROGOWEJ - od 2 817 PLN

Obsługa klientów w zakresie usług pomocy drogowej
ANDRZEJ POZNAŃSKI FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA EJAS - 2016-04-20 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - do 2 000 PLN

DOSTAWA GORĄCYCH DAŃ
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Białobrzegi (mazowieckie)

RECEPCJONISTA/TKA - od 2 000 PLN

Sprzedaż usług hotelowych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Mielno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK PUNKTU SKUPU - od 1 850 PLN

Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu, ważenie złomu na wadze i przenoszenie go do kontenerów.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Zgierz (łódzkie)

INSTALATOR URZĄDZEŃ SANITARNYCH-WENTYLACJI - od 2 500 PLN

montaż instalacji wod-kan, montaż przyciananie rur, na podstawie rysunku technicznego, znajomość systemów klimatyzacji i wentylacji oraz systemów różnych technologicznie (centralne ogrzewanie, gaz)
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Bytom (śląskie)

ELEKTROMONTER - 11 - 15 PLN

Montaż elektryki w podzespołach reklamowych, montaż elementów z tworzyw sztucznych, metalowych, drewnianych itp., dbałość o powierzone urządzenia, kontrola jakości wykonywanych elementów, wydajna praca zgodnie z dokumentacją.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Siedlce (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Garwolin (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

gotowanie i przygotowywanie potraw oraz wydawanie
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Zgierz (łódzkie)

DEKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - do 1 900 PLN

Pracownik odpowiadać będzie za wykonywanie instalacji wentylacji i kliematyzacji na budowach u klientów pracodawcy.Na podstawie otrzymanej dokumentacji pracownik będzie musiał przygotować zestawienie potrzebnych elementów i urządzeń niezbednych do realizacji projektu. Następnie będzie wykonywał instalację zgodnie z dokumentacja projektową oraz możliwościami na budowie. W przypadku kolizjii lub innych zmian w stosunku do projektu wykonawczego pracownik bedzie musiał przygotować dokumentację podywkonawcza w programie Auto-cad lub pododbnym. Ponieważ do0kumentacja przygotowana jest w różnych językach, pracownik mus8i posługiwać się wskazanymi w wymaganiach językami w stopniu wystarczającym do pracy z projektem i późniejszej jego edycji. Miejsce pracy: ul. Mielecka Wrocław Kontakt kandydatów telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wrocław (dolnośląskie)

TYNKARZ - od 1 100 PLN

nakładanie warstw tynkarskich (wapiennych, cementowych) oraz tynków suchych na ściany i stropy budowli
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Lesznowola (mazowieckie)

GLAZURNIK - 997,4 PLN

przygotowywanie ścian i posadzki, układanie płytek ceramicznych
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Świdnica (dolnośląskie)

KELNER/KELNERKA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przygotowywanie (polerowanie) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie do stołów do konsumpcji, przyjmowanie i realizowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2017-07-27 - Jasło (podkarpackie)

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

UKŁADANIE TOWARU NA PÓŁKACH, , PRACA NA SALI SPRZEDAŻOWEJ
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klienta kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Gdynia (pomorskie)

OPIEKUN MEDYCZNY - od 1 850 PLN

Pielęgnacja osób starszych - zabiegi higieniczne, karmienie, podawanie leków. Ścielenie łóżek, podawanie posiłków. Asystowanie pielęgniarce przy zabiegach pielęgniarskich (zmiana opatrunku)
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Wojszczyce (mazowieckie)

ANIMATOR REKREACJI I ORGANIZACJI CZASU WOLNEGO - OFERTA STAŻU DLA BEZROBOTNYCH - 997,4 PLN

Obsługa klienta sali zabaw, rozliczanie klienta sali zabaw, przygotowywanie miejsca pracy, zabawa z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Legionowo (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY ( STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż ) - 997,4 PLN

Zapoznanie z zasadami prowadzenia biura i inne
kontakt przez PUP - 2017-05-17 - Koszalin (zachodniopomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

GŁÓWNY INŻYNIER DS. JAKOŚCI OPROGRAMOWANIA - 8 000 - 20 000 PLN

- definiuje i wdraża strategię testową,- pełni rolę mentora dla innych testerów w wzespole,- analizuje regression test siute,- kieruje projektownie, kodowaniem i wykonywaniem zautomatyzowanych skryptów testowych
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zapoznanie się z programem stażu i przepisami , przeszkolenie z zakresu BHP i P.POŻ, dbanie o wystrój sklepu i wystawy , przyjmowanie dostaw towarów , odnotowywanie niezgodności, obsługa urządzeń sklepowych, obsługa kas fiskalnej, pobieranie gotówki, wycena i metkowanie towarów, przyjmowanie reklamacji, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Jedlicze (podkarpackie)