Praca DORADCA KLIENTA Chojnice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: .

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 12.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: 148.2016.KR

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Lichnowska 5, 89-620 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: chojnicki

Gmina pracodawcy: Chojnice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chojnice

Adres strony pracodawcy: www.pupchojnice.praca.gov.pl

Ulica pracodawcy: Lichnowska

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
obsługa pracodawców, osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy