Praca DORADCA HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA - 961 Świdnica Firma Handlowa " WITOSPOL" Wierzchosławice Józef Szwiec

Miejsce pracy:
58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
poszukiwanie nowych klientów i utrzymywanie kontaktów z obecnymi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: + premia za wyniki

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
DORADCA HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA - 961

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: przedstawiciel handlowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie w handlu, komunikatywność, umiejętność raportowania, samodzielność w pracy

Nazwa pracodawcy:
Firma Handlowa " WITOSPOL" Wierzchosławice Józef Szwiec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

33-150 Wola Rzędzińska 487 /D, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wola Rzędzińska

Numer budynku pracodawcy: 487

Profil działalności pracodawcy: 2015-sprzedaż paliw i pochodnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: przedstawiciel handlowy