Praca DORADCA KLIENTA-532 Świdnica TESCO (POLSKA) SP. Z O. O.

Strzegomska 2, 58-100 Świdnica, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa skanera, towarowanie, inwentaryzacje

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA-532

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świdnica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świdnica

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Data zakończenia pracy: 31.07.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: **Obsługa kas fiskalnych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywność, dyspozycyjność,

Nazwa pracodawcy: TESCO (POLSKA) SP. Z O. O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Świdnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świdnica

Ulica pracodawcy: Strzegomska

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: sprzedaż detaliczna żywności

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*