Praca DORADCA FINANSOWY Zduńska Wola PROFI CREDIT POLSKA Spółka Akcyjna

Zielona 2, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
aktywne poszukiwanie klientów, utrzymywanie trwałych relacji z klientem, kompleksowa obsługa klienta, realizacja wyznaczonych celów

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zduńska Wola

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca finansowy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów- umiejętność pracy z ludźmi- niekaralność - dyspozycyjność - praca na jedną zmianę w godz. od 09.00 do 17.00- kontakt z pracodawcą osobisty po uprzednim kontakcie telefonicznym 666-885-888

Nazwa pracodawcy: PROFI CREDIT POLSKA Spółka Akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Zielona

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

DORADCA KLIENTA - od 1 500 PLN

do uzgodnienia
PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-09 - Rzeszów (podkarpackie)

SZWACZKA - ZSZYWANIE RAJSTOP - od 1 850 PLN

obsługa maszyny AUTOLAP - zszywanie rajstop
Zakład Dziewiarski BASZEK Zbigniew Borowski - 2016-01-05 - Opiesin (łódzkie)

PRACOWNIK MAGAZYNU PRZYPRAW I DODATKÓW - od 1 850 PLN

przygotowywanie do wydania na produkcję: przypraw i dodatków
AVES Spółka z O.O. - 2016-05-25 - Gajewniki (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

program stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Zduńska Wola (łódzkie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

DORADCA KLIENTA-OBSŁUGA KLIENTA,KOMPUTERA,URZĄDZEŃ BIUROWYCH
PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-02-21 - Dębica (podkarpackie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

określony w programie stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPAWACZ METODĄ TIG - 1 750 - 3 000 PLN

montaż maszyn i urządzeń przemysłowych
PLASTEM Spółka Jawna P.Ciupa i T.Teodorczyk - 2015-12-10 - Janiszewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie dostaw, wydawanie towaru z magazynu, aktywna obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, dbanie o porządek w salonie
EMKA INVEST Spółka z O.O. Spółka Komandytowa - 2016-12-01 - Zduńska Wola (łódzkie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - od 2 000 PLN

Mycie i czyszczenie pojazdów
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Zduńska Wola (łódzkie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 2 200 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów
CORRECT Ewa Mikas, Jacek Mikas Spółka Jawna - 2017-01-13 - Zduńska Wola (łódzkie)

OPERATOR PRAS KUŹNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługa pras hydraulicznych, produkcja węży, naprawa węży hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Zduńska Wola (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 500 PLN

prace biurowe, pomoc księgowej
PHU SERABIO Arkadiusz Bartczak - 2016-11-25 - Opiesin (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do produkcji piwa
Dystrybucja Pomorze Spółka z O.O. - 2016-10-19 - Zduńska Wola (łódzkie)

KELNER - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Zduńska Wola (łódzkie)

DORADCA FINANSOWY - od 700 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa obecnych Klientów w ich domach w zakresie udzielonych pożyczek; wyszukiwanie nowych Klientów przy wsparciu marketingowym i Kierownika; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe
Tempo Finanse Sp. z o.o. - 2015-10-30 - Lubliniec (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz artykułów spożywczych i przemysłowych
Usługi Transportowe Spółka Cywilna Katarzyna i Marian Olejnik - 2016-04-20 - Zduńska Wola (łódzkie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Zduńska Wola (łódzkie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 750 PLN

Sprzedaż produktów finansowych i ubezpieczeniowych - takich jak kredyty, pożyczki i karty kredytowe Klientom sklepów Leroy Merlin i Auchan.
ONEY POLSKA S.A - 2015-12-04 - Kłodzko (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I EKSPORTU - 2 400 - 2 500 PLN

praca na danym stanowisku
Firma TARO Roman Grudziński Spółka Jawna - 2016-03-16 - Tymienice (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych
PPHU TRÓJKA Mariusz Cichosz - 2016-09-16 - Zduńska Wola (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Paprotnia (łódzkie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH - od 2 400 PLN

obsługa maszyn stolarskich (piły)
Hurtownia KORNIK Jerzy Capała - 2016-01-12 - Zduńska Wola (łódzkie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów firmy PROFI CREDIT
PROFI CREDIT POLSKA S.A. - 2016-06-10 - Hrubieszów (lubelskie)

DORADCA FINANSOWY - od 100 PLN

Sprzedaż produktów finansowych . Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele . Realizacja strategii firmy na podległym terenie . Inicjowaniem nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzone analizy. System wynagrodzenia prowizyjny.
Profi Credit Poland Spółka z o.o. - 2016-08-03 - Świdwin (zachodniopomorskie)