Praca DORADCA FINANSOWY Sosnowiec "OCTODAD" Robert Rabenda

Zuzanny 20, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi standardami, realizacja powierzonych planów sprzedażowych, analizowanie potrzeb klienta oraz wybór oferty dostosowanej do jego potrzeb, prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klienta, doradca finansowy w CA EXPRESS w AUCHAN S-c

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-prowizyjny

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Sosnowiec

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Sosnowiec

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie w finansach lub call center

Nazwa pracodawcy: "OCTODAD" Robert Rabenda

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Starzyńskiego 1/115, 42-224 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: I kontakt telefoniczny lub CV na e-mail

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 12-15

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Ulica pracodawcy: Starzyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Profil działalności pracodawcy: Pozostałe pośrednictwo pieniężne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy