Praca DORADCA FINANSOWY Poznań PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

WIERZBIĘCICE 44a, 61-569 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
sprzedaż produktów finansowych, planowanie sprzedaży w opraciu o założone cele, realizacja strategii firmy na podległym terenie, inicjonowanie nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzone analizy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 250 - 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/msc.

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 250 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: doświadczenie - 1 rok

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: otwartość na kontakt z klientem

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Dodatkowo: niekaralność; mile widziane prawo jazdy kat. B, minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta

Nazwa pracodawcy: PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: telefoniczne umówienie spotkania, kontakt e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy