Praca DORADCA KLIENTA ( PO WER II ) Ostrów Wielkopolski kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA KLIENTA ( PO WER II )

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: staż - zapoznanie się z organizacja pracy, przeszkolenie BHP, przeszkolenie z zakresu przyjmowania interesantów, zapoznanie się z obsługą urządzeń biurowych, odbycie szkolenia z zakresu standardów obsługi klienta, przygotowanie archiwum- sporządzanie i wysyłka, czytanie i wysyłanie korespondencji e-mail, sporządzanie zamówień na artykuły biurowe, raportowanie i przesyłanie danych do systemu, wykonywanie telefonów do klientów

Data publikacji: 2016-05-13

Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - zapoznanie się z organizacja pracy, przeszkolenie BHP, przeszkolenie z zakresu przyjmowania interesantów, zapoznanie się z obsługą urządzeń biurowych, odbycie szkolenia z zakresu standardów obsługi klienta, przygotowanie archiwum- sporządzanie i wysyłka, czytanie i wysyłanie korespondencji e-mail, sporządzanie zamówień na artykuły biurowe, raportowanie i przesyłanie danych do systemu, wykonywanie telefonów do klientów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA ( PO WER II )

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące, administracyjne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera - Ms Office

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), administracyjne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: umiejętność redagowania pism

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy