Praca Doradca klienta-sprzedawca Poznań Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Poznań

Województwo: wielkopolskie

Powiat: m. Poznań

Adres miejsca pracy: Swadzim

Data dodania ogłoszenia: 2016-03-02

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
benefit w postaci karty multisport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

PROMOTOR USŁUG- TRZYMACZ ZNAKU - od 7 PLN

prezentacja i promocja usług serwisu motoryzacyjnego
TRANS-POZ S.A. - 2016-06-28 - Poznań (wielkopolskie)

MONTER - SZKLARZ - od 3 000 PLN

pomocnik szklarza, montaż, obróbka szkła
VITALTECH SŁAWOMIR KEMPKA - 2016-09-07 - Poznań (wielkopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 13,5 PLN

wykonywanie usług obejmujących spawalnictwo i ślusarstwo
KRISMAR Sp. z o.o. Sp.K. - 2016-07-08 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 10,5 PLN

przygotowanie i sprzedaż dań, obsługa gości, dbanie o czystość pomieszczeń, sprzętów
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 9,6 - 10,7 PLN

prace porządkowo-czystościowe na terenie szpitala
LUX MEDICAL CARE SP. Z O.O. - 2016-08-19 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA (PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY) - od 2 000 PLN

sprzedaż powierzchni reklamowych, aktualizowanie informacjo o klientach, organizacja i obsługa biura, wykształcenie średnie, doświadczenie w sprzedaży, wyjazdy w celach handlowych, II profil, refundacja -30 art. 150f, osoba zarejestrowana w PUP
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Poznań (wielkopolskie)

MENEDŻER HANDLOWY - od 3 650 PLN

menedżer handlowy
AUCHAN POLSKA SP. Z O.O. - 2017-05-11 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-03-17 - Wieruszów (łódzkie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-01-18 - Wołów (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Poznań (wielkopolskie)

DZIENNY OPIEKUN - od 1 810,23 PLN

opieka nad dziećmi do 3 lat, organizacja zabaw, zajęć plastycznych, muzycznych, ruchowych z elementami edukacji, zapewnienie opieki pielęgnacyjnej oraz edukacyjnej, współpraca z rodzicami dziecka
Bajkowa Akademia Smyka Agnieszka Ziembora Spółka Jawna - 2016-09-26 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNICY ODLEWNI - od 13 PLN

Praca w Wydziale Odlewniczym - produkcja od zalania do oczyszczania produkcji odlewniczej
Zakłady Metalurgiczne Pomet S.A. - 2016-04-08 - Poznań (wielkopolskie)

FAKTURZYSTA/KASJER/MAGAZYNIER - od 1 950 PLN

fakturzysta/kasjer/magazynier
EUROCASH S.A. - 2016-07-18 - Poznań (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-09-13 - Szydłowiec (mazowieckie)

DORADCA ZAWODOWY - od 2 250 PLN

prowadzenie poradnictwa zawodowego dla młodzieży w wieku 15-25 lat przede wszystkim w formie mobilnej, w tym dla bezrobotnych i poszukujących dalszych możliwości kształcenia lub wchodzących na rynek pracy i mających trudności w odnalezieniu się na nim; młodzieży szkolnej stojącej przed wyborem dalszego kierunku lub zawodu
Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP - 2017-04-24 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI - od 2 500 PLN

pracownik działu kontroli jakości
STOMIL POZNAŃ SA - 2016-05-16 - Poznań (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 4 210 PLN

pozyskiwanie klientów (branża: urzadzenia piorące i systemy wodne). Praca na terenie całej Polski
"WELMAX + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ" SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-09-07 - Poznań (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-09-05 - Białystok (podlaskie)

Kierowca kat. B C - -

Media Expert Dystrybucja towarów do sklepów ,
Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie,
Przestrzeganie przepisów BHP.
Media Expert - 2016-06-20 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

KIEROWNIK DS. SPRZEDAŻY DLA KRAJÓW BYŁEGO ZSRR - od 1 850 PLN

współpraca z dotychczasowymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów z krajów b ZSRR, wyjazdy słuzbowe na Ukrainę i do Rosji
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

prace związane z magzynowaniem towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Poznań (wielkopolskie)

INSTALATOR INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH - 3 000 - 4 000 PLN

montaż, konserwacja i naprawa systemów alarmowych, praca wewnątrz i na zewnątrz obiektów, także na wysokości , na terenie całej Polski
SYSTEMAT TOMASZ STOIŃSKI - 2016-01-12 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 14,01 PLN

sprzedaż delikatesów włoskich, obsługa klienta, umiejętność zdobywania klienta i doradzania w wyborze produktu
ALFATEC Sp. z o.o. - 2016-06-21 - Poznań (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-09-15 - Piekary Śląskie (śląskie)

KIEROWNIK USŁUG PORZĄDKOWYCH - od 2 500 PLN

kierownik usług porządkowych
Team Outsourcing Poland Sp. z o.o. - 2016-10-10 - Poznań (wielkopolskie)

KIEROWCA/ MAGAZYNIER/ SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, dostarczanie towarów do klientów, odbiór towaru z hurtowni, pomoc w sprzedaży
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Poznań (wielkopolskie)

Media Expert - 2016-02-16 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 12 PLN

prace pomocnicze w kuchni
RESTAURACJA WIŚNIOWY SAD PAWEŁ KUKLA RAFAŁ STROIŃSKI - 2016-04-05 - Poznań (wielkopolskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2017-01-10 - Grodków (opolskie)