Praca DORADCA KLIENTA BANKU Łęczyca PLACÓWKA PARTNERSKA BANKU BZWBK

Ozorkowska 25, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: pozyskiwanie i obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagordzenie: od 1750,00 brutto + premia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA BANKU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łęczyca

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: komunikatywność

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych, ubezpieczeniowych, różnych

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: PLACÓWKA PARTNERSKA BANKU BZWBK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt z pracodawcą osobisty pod adresem: ul. Ozorkowska 25, Łęczyca, telefoniczny pod numerem telefonu 510 094 473 lub e-mailowy: anna.podlasiak-okupska (at) bzwbk.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: Ozorkowska

Numer budynku pracodawcy: 25

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta