Praca DORADCA FINANSOWY Chojnice PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Miejsce pracy:
89-600 Chojnice, powiat: chojnicki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie klientów, obsługa wnoisków.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: od 1000,00 do 5000,00

Nazwa stanowiska: DORADCA FINANSOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chojnice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: chojnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chojnice

Zawód: doradca finansowy

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Zaświadczenie o niekaralności, umiejętności sprzedażowe.(nr oferty 65.2016.BK)

Nazwa pracodawcy: PROFI CREDIT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: .

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Browarna

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chojnicach

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie produktów
WORK SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-09-12 - Chojnice (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

koordynacja sprzedaży, zamówienia, rozliczenia, dbałość o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Chojnice (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

prace wykończeniowe
PPHU Nartowski Marcin - 2016-10-19 - Angowice (pomorskie)

DIETETYK - od 1 000 PLN

poradnictwo dietetyczne
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Chojnice (pomorskie)

ROZBIÓRKA SAMOCHODÓW I SILNIKÓW - od 1 850 PLN

Rozbiórka samochodów i silników
Przedsiębiorstwo Hadlowo - Usługowe "DAPEX" - 2016-08-02 - Chojnice (pomorskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 200 PLN

doradztwo i sprzedaż kredytów, ubezpieczeń, obsługa operacji kasowych
Pośrednictwo Finansowo-Ubezpieczeniowe Mariusz Adamowicz - 2016-12-14 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 000 PLN

wykształcenie średnie, obsługa urządzeń biurowych, środowiska komputerowego oraz pakietu office.Zakres obowiązków: obsługa klienta, sporządzanie dokumentów w standardzie, dbanie o wizerunek firmy
Wielkopolska Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo - Kredytowa - 2016-09-23 - Krotoszyn (wielkopolskie)

TRASER/WIERTACZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie konstrukcji, obsługa piły taśmowej, trasowanie, wierczenie
ZAMET INDUSTRY S.A - 2015-11-26 - Chojnice (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

prace magazynowe
IGIS NARLOCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-13 - Brusy (pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
Studio Fryzur "ILONA" Ilona Myszka - 2016-03-07 - Chojnice (pomorskie)

OPERATOR MASZYN DROGOWYCH - od 925 PLN

obsługa urządzenia przeciskowego, stopy wibracyjnej, agregatu pradotwórczego
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Chojnice (pomorskie)

DORADCA TERENOWY - 3 700 - 3 800 PLN

negocjacje, doradztwo, budowanie relacji
"KRUK" SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-01-23 - Chojnice (pomorskie)

DORADCA FINANSOWY - 250 - 4 000 PLN

Sprzedaż produktów finansowych, planowanie sprzedaży w oparciu o złożone cele, realizacja strategii firmy na podległym terenie, inicjowanie nowych aktywności sprzedażowych w oparciu o przeprowadzane analizy, wykształcenie min. średnie, doświadczenie min. 1 rok, doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, umowa zlecenie, miejsce pracy: Ostrów Wlkp.
PROFI CREDIT Polska S.A. - 2016-07-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem.
Zakład Ogólnobudowlany Henryk Dłużewski - 2016-02-11 - Chojnice (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

Firma DRAGON Restauracja SUKIENNICE s.c. Lucyna Thuy Tran Dinh - 2016-07-20 - Chojnice (pomorskie)

WYKOŃCZENIOWIEC - od 2 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
Usługi Remontowo- Budowlane Jeszke Krzysztof - 2016-03-10 - Angowice (pomorskie)

KIEROWCA C+E - od 2 150 PLN

przewóz towarów
"BABIŃSKI" KRZYSZTOF BABIŃSKI - 2016-08-01 - Kęsza (pomorskie)

DORADCA FINANSOWY - 997,4 PLN

poznanie obsługi programu kredytowego, nabycie wiedzy w zakresie ofert kredytowych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

prowadzenie rozmów i korespondencji w języku włoskim lub francuskim
"BABIŃSKI" KRZYSZTOF BABIŃSKI - 2016-08-16 - Kęsza (pomorskie)

DORADCA FINANSOWY - od 2 500 PLN

pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług; dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych; aktywna sprzedaż produktów finansowych; udział w akcjach marketingowych; sporządzanie i weryfikacja dokumentacji w zakresie świadczonych usług; kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy; jedna zmiana; kontakt z pracodawcą e-mailowy.
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Wybrzeże - 2016-02-05 - Słupsk (pomorskie)

Budowanie trwałych i długofalowych relacji sprzedażowych z klientami. Sprzedaż produktów i usług firmy. Monitorowanie stanu kasy w oddziale. Bieżąca administracja biurem. Raportowanie wyników pracy do przełożonego. Promocja produktów poprzez marketing lokalny.
KONKRET Sp. z o.o. - 2017-02-08 - Gostynin (mazowieckie)

DORADCA FINANSOWY - od 1 850 PLN

sprzedaż produktów bankowych, analiza potrzeb klienta, przygotowanie oferty dla klienta, doradzenie klientowi
"OCTODAD" Robert Rabenda - 2016-11-04 - Sosnowiec (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 000 PLN

Pomiary elementów przygotowywanych do spawania, odbiory wizualne spoin, przygotowywanie elementów do amlowania.
ZAMET INDUSTRY S.A - 2016-03-17 - Chojnice (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta, dbałość o czystość.
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Chojnice (pomorskie)

SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI PRODUKCYJNEJ - od 2 100 PLN

wykonywanie kosztorysów, opracowywanie i wykonywanie projektów, kompletowanie dokumentacji technicznej
Schneider & Dalecki Composit Technology s.c. - 2016-10-24 - Krojanty (pomorskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Chojniczki (pomorskie)

Wybierz miejscowość