Praca DORADCA DS. PROJEKTÓW Łupawsko Rybacka Lokalna Grupa Działania"POJEZIERZE BYTOWSKIE"

Miejsce pracy:
77-116 Łupawsko 12, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Bezpośrednia obsługa beneficjentów w ramach realizowanych przez RLGD PB naborów, realizacja działań informacyjnych w zakresie możliwości finansowania działań objętych Lokalną Strategią Rozwoju, pomoc beneficjentom w przygotowaniu dokumentacji aplikacyjnej, pomoc w rozliczaniu projektów, przygotowanie sprawozdań dotyczących ww. działań

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA DS. PROJEKTÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łupawsko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bytowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Czarna Dąbrówka

Zawód: koordynator projektów unijnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B,

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Nieskazanie za przestępstwo umyślne, pełna zdolność do czynnosci prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, znajomość procedur ubiegania się o dofinansowaniew ramach projektów realizowanych przez RLGD PB, biegła znajomość posługiwania się edytorem tekstu WORD, EXCEL, Power Point, wiedza i doświadczenie z zakresu wdrażania programów oraz projektów współfinansowanych ze środków UE

Nazwa pracodawcy:
Rybacka Lokalna Grupa Działania"POJEZIERZE BYTOWSKIE"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv na e-mail: biuro (at) rlgd-pb.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: bytowski

Gmina pracodawcy: Czarna Dąbrówka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łupawsko

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Zawód wykonywany przez pracownika: koordynator projektów unijnych