Praca DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI Szczecin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: staż

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA DO SPRAW RYNKU NIERUCHOMOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Szczecin

Zawód: doradca do spraw rynku nieruchomości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Świdwińska 21A, 78-200 Białogard, powiat: białogardzki, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: białogardzki

Gmina pracodawcy: Białogard

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białogard

Ulica pracodawcy: Świdwińska

Numer budynku pracodawcy: 21A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw rynku nieruchomości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWY - od 1 500 PLN

Stosowanie ustawy o finansach publicznych, ustawy o rachunkowości w zakresie prowadzenia rachunkowości jednostki, wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi zgodnie z planem finansowym, rzetelene dokumentowanie operacji finansowych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Liszkowo (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

- budowanie długofalowych relacji z klientami z sektora B2B, - realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, - aktywne pozyskiwanie nowych klientów, - zapewnianie klientom doradztwa w zakresie doboru środków smarnych i wsparcia w zakresie oferowanych produktów,- bieżące monitorowanie rynku i podejmowanie aktywnych działań w celu zapewnienie wzrostu sprzedaży, - opracowywanie raportów oraz analiz sprzedażowych dotyczących podległego rynku, - monitoring działań konkurencji na obsługiwanym rynku, - prowadzenie prezentacji produktowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

KIEROWANIE SAMOCHODEM DOSTAWCZYM, PRZEWÓZ MATERIAŁÓW WEWNĄTRZ PROWADZONYCH BUDÓW
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Koniaczów (podkarpackie)

OPERATOR CNC - od 2 300 PLN

Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kolbuszowa Dolna (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Rusinowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA "REF-30" - do 2 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTÓW, EWIDENCJA SPRZEDAŻY NA KASIE FISKALNEJ, INKASOWANIE NALEŻNOŚCI ZA SPRZEDANE TOWARY, SPORZĄDZANIE RAPORTÓW KASOWYCH, PRZYJMOWANIE DOSTAW TOWARÓW, KONTROLA ILOŚCIOWA I JAKOŚCIOWA TOWARÓW, ZAŁATWIANIE REKLAMACJI KLIENTOWSKICH
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, utrzymanie porządku stanowiska pracy, wypełnianie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Białogard (zachodniopomorskie)

ASYSTENT W DZIALE BHP - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Żywiec (śląskie)

ADMINISTRATOR STRONY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Administrator strony internetowej
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami z Wietnamu, bieżące monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

CUKIERNIK - od 3 300 PLN

Wyrób i wypiek ciast.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Ścinawa Mała (opolskie)

KOSMETOLOG / KOSMETYCZKA/ TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH - od 1 850 PLN

ZABIEGI PIELĘGNACYJNE TWARZY I CIAŁA; MANICIURE; PEDICIURE; TIPSY; HENNA; MAKIJAŻ; ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA DŁONIE I STOPY
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Polkowice (dolnośląskie)

PRACOWNIK CENTRUM ELEKTONICZNEGO BIURA OBSŁUGI KLIENTA - do 1 850 PLN

obsługa teelfoniczna klientów
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Wólka Drążdżewska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klientów firmy, sprzedaż oraz doradztwo techniczne, realizacja zamówień, dostawa towaróu
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Oleśnica (dolnośląskie)

KIEROWCA - DOSTAWCA (J.UKR) - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY/ FAKTURZYSTKA - do 3 346 PLN

Praca biurowe, fakturowanie w hurtowni z napojami.
kontakt przez PUP - 2017-04-29 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH - do 1 850 PLN

Przygotowanie materiałów do pracy, cięcie elementów aluminiowych, składanie stolarki aluminiowej i rolet.
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Brzesko (małopolskie)

90U - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Radom (mazowieckie)

UX & UI DESIGNER - do 7 620 PLN

projektowanie stron internetowych i interfejsu użytkownika dla aplikacji i serwisów internetowych (webowych i mobilnych), projektowanie architektury danych na stronach, przygotowywanie makiet prototypów stron www z wykorzystaniem zasad user Experience, projektowanie drukowanych materiałów graficznychpraca na umowę na czas nieokreślony, praca jednozmianowaoferta dostępna w sali C
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Wrocław (dolnośląskie)

POZOSTAŁA POMOC I SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie sali konsumpcyjnej, pomoc kelnerom w obsłudze klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

obsługa magazynu
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Prace budowlane, prace za i wyładunkowe.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Sierakowo (wielkopolskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELONYCH - 997,4 PLN

zakładanie, utrzymanie terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Łękanów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Złotów (wielkopolskie)