Praca Doradca klienta-sprzedawca Andrychów Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Andrychów

Województwo: małopolskie

Powiat: wadowicki

Adres miejsca pracy: ul. Krakowska 83e (Pasaż Handlowy)

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-18

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca klienta - Sprzedawca - -

Media Expert Doradca odpowiedzialny jest za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
Media Expert - 2016-10-10 - Piła (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI - od 2 100 PLN

Nadzór nad jakością produktów.
Fabryka Papieru i Tektury "BESKIDY" Spółka Akcyjna - 2017-02-24 - Wadowice (małopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-03-13 - Radzionków (śląskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów.
Media Expert - 2016-04-21 - Chełm (lubelskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 750 PLN

Sprzedawca-kasjer
Adamczyk Zofia Sklep Spożywczy "MINI MAX" - 2015-12-02 - Wadowice (małopolskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

CV na adres e-mail: sekretariat (at) badura.pl Szycie cholewek, elementów skórzanych, wierzchnich i podszewek. Utrzymanie wysokiej jakości pracy.
Badura Studio Sp. z o. o. - 2016-03-01 - Wadowice (małopolskie)

SPAWACZ MIG LUB MAG - od 2 000 PLN

Kontakt osobisty. Zatrudnienie od zaraz. Praca w systemie trzyzmianowym w godz. 6-12, 14-22, 22-6. Zakres obowiązków: spawanie.
ZASŁAW TSS Sp. z o.o. Sp.k. - 2016-01-19 - Andrychów (małopolskie)

KONSULTANT DS. OBSŁUGI KLIENTA - od 2 050 PLN

kompleksowe doradztwo w zakresie usług telekomunikacyjnych zgodnie z najwyższymi standardami obsługi klientów sieci, bieżąca obsługa klientów przychodzących do salonu, aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji, realizacja celów oraz priorytetów
TOMASZ GNIŁKA HATTOR - 2017-04-20 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

Media Expert - 2016-10-17 - Świętochłowice (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

Kontakt telefoniczny pod nr:603303249 w celu umówienia się na spotkanie.Praca na pełny etat w systemie jednozmianowym w godz.6:00-14:00.Sprzątanie pomieszczeń biurowych,socjalnych,hal.
ARMA Sp z.o.o - 2016-07-27 - Andrychów (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 3 000 PLN

przewóz towarów na terenie kraju
Byrski Mieczysław Prywatny Przewóz Osób - 2015-11-26 - Ponikiew (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-09 - Pyskowice (śląskie)

Kierownik Salonu Sprzedaży - -

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2017-02-22 - Suchedniów (świętokrzyskie)

ROBOTNIK BUDOWLANO DROGOWY - do 1 850 PLN

Prace niwelacyjne terenu pod budowę, Prace przygotowujące roboty budowlano - drogowe, układanie kostki brukowej, wytyczanie i ułożenie krawężników drogowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Andrychów (małopolskie)

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT.C - 5 645 - 8 516 PLN

Cv na e-mail:praca (at) donedeliveries.com.pl.Wynagrodzenie od 4.000-6.000 zł netto.Rozwożenie towarów po krajach Unii Europejskiej.
"Done Deliveries" Misiek i Wspólnicy spółka jawna - 2016-01-21 - Andrychów (małopolskie)

ELEKTRYK BUDOWLANY/PRZEMYSŁOWY - 2 500 - 4 500 PLN

Kontakt osobisty lub tel:698-667-122.Miejsce pracy według zlecenia.Wykonywanie instalacji elektrycznych i przemysłowych w pełnym zakresie.
Kubień Małgorzata EL-GROUP - 2016-04-05 - Andrychów (małopolskie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - od 5 000 PLN

Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego oraz opieka nad osobą starszą
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Andrychów (małopolskie)

SZWACZKA/SZWACZ - od 1 800 PLN

szycie cholewek,
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wadowice (małopolskie)

ELEKTRYK/ELEKTRONIK - od 10 PLN

montaz kamer, systemów alarmowych (10zł brutto/godzinę) Cv na adres e-mail: arkonwadowice (at) poczta.fm
Piątek Andrzej Agencja Ochrony i Mienia "ARKON" - 2015-12-23 - Wadowice (małopolskie)

ANKIETER - 800 - 1 200 PLN

przeprowadzanie ankiet w terenie dot. ogrzewania oraz wprowadzanie zebranych danych do bazy internetowej
kontakt przez OHP - 2016-08-02 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Kontakt telefoniczny w godz. 8:00-14:30 lub CV na maila: kadry (at) zzozwadowice.pl. Sporządzanie sprawozdań, udział w procesie budżetowania, rozliczanie budżetów, tworzenie raportów, zestawień i analiz, wsparcie przy tworzeniu procedur medycznych, pomoc przy tworzeniu planu finansowo-rzeczowego, księgowanie.
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wadowice - 2016-07-07 - Wadowice (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

Praca głównie przy elewacjach na terenie Małopolski. Pracodawca zapewnia dojazd, wynagrodzenie do ustalenia.
Kaźmierczak Witold - 2017-04-07 - Podolany (małopolskie)

Media Expert - 2016-12-20 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Sprzątanie hali.
"DOMENA" Sp. z o.o. - 2016-07-25 - Tomice (małopolskie)

Media Expert Pracując u nas będziesz zajmował się sprzedażą takich rzeczy jak np. rowery, skutery, quady. Odpowiedzialny będziesz za kompleksową obsługę Klienta i pracę według najwyższych standardów
Media Expert - 2016-06-22 - Zielona Góra (lubuskie)

INFORMATYK - 2 000 - 3 300 PLN

Nadzór i kontrola działania systemów informatycznych-instalacje i konfiguracje sprzętu, oprogramowania, sieci LAN, WAN- wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych- odpowiedzialność za bezpieczeństwo systemu i danych- bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników-szkolenie dla pracowników firmy z zakresu obsługi funkcjonujących w niej urządzeń i oprogramowania-prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu i oprogramowania
Badura Studio Sp. z o. o. - 2015-11-26 - Wadowice (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace pomocnicze w budowlance. Praca na terenie Małopolski i Śląska, pracodawca zapewnia dojazd, wynagrodzenie do ustalenia wg umiejętności.
Dyduch Mieczyław Dyduch - Bud - 2017-03-01 - Świnna Poręba (małopolskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-01 - Ruda Śląska (śląskie)

Koordynator Magazynu - -

Media Expert Organizacja i przyjęcie dostaw oraz transferów
Organizacja i kompletacja zgodnie z planem załadunków
Rozładunek i załadunek taboru pojazdów
Zarządzanie zespołem ludzi
Optymalizacja procesów na magazynie
Sporządzanie raportów i zestawień
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur
Media Expert - 2017-01-31 - Krzęcin (zachodniopomorskie)