Praca Doradca klienta-sprzedawca Andrychów Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Andrychów

Województwo: małopolskie

Powiat: wadowicki

Adres miejsca pracy: ul. Krakowska 83e (Pasaż Handlowy)

Data dodania ogłoszenia: 2016-08-18

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

CHOLEWKARZ - od 1 850 PLN

Szycie cholewek.
Woźnicki Mariusz Cholewkarstwo - 2016-03-18 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

MASARZ - od 1 850 PLN

Kontakt osobisty lub tel: 796335074. Praca na 1 zmianę w godz.6-14. Rozbiór półtusz wieprzowych i produkcja wędlin.
Swojskie wędliny tradycyjne Sławomir Górkiewicz - 2016-05-12 - Nidek (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 3 200 PLN

Wykonywanie robót budowlanych, murowanie. Praca na terenie powiatu wadowickiego.
Sadzik Zbigniew Roboty Budowlane - 2017-03-27 - Brody (małopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2015-11-17 - Hrubieszów (lubelskie)

POMOCNIK CIEŚLI - do 1 850 PLN

prace pomocnicze przy wykonywaniu konstrukcji pokryc dachowych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Zagórnik (małopolskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

prace elektryczne
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Brzezinka (małopolskie)

Product Manager - -

Media Expert Tworzenie i zarządzanie podległą ofertą produktową.
Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty w zakresie produktu lub grupy produktów ( na bazie trendów rynku).
Dokonywanie selekcji produktów celem zapewnienia założonych parametrów handlowych.
Bieżąca analiza rynku pod kątem pozycjonowania produktów –zarządzanie polityką cenową podległych grup produktowych.
Zorientowanie na cele, realizacja planów sprzedaży.
Definiowanie wymagań dotyczących produktów.
Współtworzenie działań marketingowych, pro – sprzedażowych.
Monitorowanie i analizowanie rynku.
Media Expert - 2016-01-11 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa gości w hotelu Dwór Senator.
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna "CHEŁM" - 2016-03-14 - Zakrzów (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Kontakt telefoniczny w godz. 8:00-14:30 lub CV na maila: kadry (at) zzozwadowice.pl. Sporządzanie sprawozdań, udział w procesie budżetowania, rozliczanie budżetów, tworzenie raportów, zestawień i analiz, wsparcie przy tworzeniu procedur medycznych, pomoc przy tworzeniu planu finansowo-rzeczowego, księgowanie.
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wadowice - 2016-07-07 - Wadowice (małopolskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 850 PLN

sprzątanie pomieszczeń biurowych i hali
CLAR SYSTEM S.A. - 2016-01-05 - Wadowice (małopolskie)

Media Expert - 2016-04-29 - Szprotawa (lubuskie)

ROBOTNIK BUDOWLANO DROGOWY - do 1 850 PLN

Prace niwelacyjne terenu pod budowę, Prace przygotowujące roboty budowlano - drogowe, układanie kostki brukowej, wytyczanie i ułożenie krawężników drogowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Andrychów (małopolskie)

Koordynator Magazynu - -

Media Expert Organizacja i przyjęcie dostaw oraz transferów
Organizacja i kompletacja zgodnie z planem załadunków
Rozładunek i załadunek taboru pojazdów
Zarządzanie zespołem ludzi
Optymalizacja procesów na magazynie
Sporządzanie raportów i zestawień
Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych
Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur
Media Expert - 2017-01-31 - Krzęcin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA D/S KADROWO-KASOWYCH - od 2 200 PLN

obsługa i prowadzenie kasy, sprzedaż usług i wydawnictw, prowadzenie akt osobowych, wystawianie świadectw pracy, sporządzanie umów, prowadzenie rejestru korespondencji, rejestr i rozliczanie znaczków pocztowych, prowadzenie archiwum, obsługa sekretariatu, prowadzenie rejestru uczestników zajęć stałych oraz dbanie o terminowość wpłat za zajęcia, odbieranie, wysyłanie i archiwizacja poczty elektronicznej
Wadowickie Centrum Kultury im. Marcina Wadowity - 2015-12-30 - Wadowice (małopolskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-02-01 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w sklepie spożywczo-przemysłowym.
Sordyl Beata Sordyl 2 - 2016-10-14 - Wadowice (małopolskie)

Doradca klienta - -

Media Expert - 2016-11-16 - Jawor (dolnośląskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-07 - Gliwice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

Budowanie wizerunku firmy i marki na rynku, przygotowanie ofert handlowych, budowanie bazy klientów, prowadzenie rozmów handlowych z klientami negocjowanie umów, pozyskiwanie klientów, przygotowywanie raportów.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wadowice (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

montaż mebli kuchennych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Barwałd Średni (małopolskie)

Media Expert - 2016-04-19 - Podkowa Leśna (mazowieckie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2016-06-20 - Płock (mazowieckie)

Media Expert - 2016-09-09 - Świdnik (lubelskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-03-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-01-04 - Gniezno (wielkopolskie)

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:

- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2017-02-14 - Zdzieszowice (opolskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykończenia wnętrz, roboty ogólnobudowlane na terenie Małopolski i Śląska.
Ryłko Mirosław TECH-BUD - 2016-06-20 - Wadowice (małopolskie)

Media Expert - 2016-08-09 - Nowa Ruda (dolnośląskie)