Praca DORADCA DO SPRAW NIERUCHOMOŚCI R52/1463-451/16 Włocławek GRANDH Dariusz Grudziecki

Stanowisko: DORADCA DO SPRAW NIERUCHOMOŚCI R52/1463-451/16

Wynagrodzenie: od 1 000 PLN

Zakres obowiązków: obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ofert, kompletowanie dokumentów i współudział w zawieraniu transakcji

Data publikacji: 2016-04-11

Lokalizacja: Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: GRANDH Dariusz Grudziecki

87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ofert, kompletowanie dokumentów i współudział w zawieraniu transakcji

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
prowizja w zależności od zrealizowanych transakcji

Nazwa stanowiska: DORADCA DO SPRAW NIERUCHOMOŚCI R52/1463-451/16

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Włocławek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Włocławek

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Włocławek

Zawód: doradca do spraw rynku nieruchomości

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Doradca do spraw rynku nieruchomości

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie, znajomość obsługi komputera, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz uczenia się, umowa zlecenie

Nazwa pracodawcy: GRANDH Dariusz Grudziecki

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV ze zdjęciem na adres: biuro (at) grandh.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Włocławek

Gmina pracodawcy: Włocławek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Włocławek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca do spraw rynku nieruchomości