Praca DORADCA BANKOWY/KASJER Dąbrowa Górnicza ProFin Marta Wolińska

Wybickiego Józefa 12, 41-303 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
obsługa kasjerska, aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw, kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych, sprzedaż produktów bankowych, realizacja założonych planów sprzedażowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
kwota brutto - w pierwszych 3 miesiącach; potem podstawa+prowizja uzależniona od wielkości sprzedaży

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA BANKOWY/KASJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Zawód: doradca finansowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: pomaturalne/policealne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętności sprzedażowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Umiejętność budowania partnerskich i długofalowych relacji z klientami

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność pracy pod presją czasu

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: znajomość produktów bankowych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane min. roczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze klienta ( nie musi być doświadczenie bankowe)pracodawca oferuje szkolenia wstępne organizowane przez BankI umowa na okres 3 miesięcymiejsce wykonywania pracy: Placówka Partnerska Alior Banku Dąbrowa Górnicza. ul. Wybickiego 12

Nazwa pracodawcy: ProFin Marta Wolińska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Idzikowiskiego 165, 42-522 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CVdla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail - I kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę, Termin: codziennie w dni robocze, Godziny : w godzinach pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Ulica pracodawcy: Idzikowiskiego

Numer budynku pracodawcy: 165

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca finansowy