Praca DIETETYK Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: jw.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie zasadnicze + prowizja

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe- dietetyk lub pokrewne; umiejętność z zakresu analizy parametrów składu ciała; praktyki w zawodzie lub pokrewne. Zakres obowiązków: wykonywanie badań analizy składu ciała i przeprowadzanie konsultacji dietetycznych. Praca w godzinach 10:00-18:00. Wynagrodzenie zasadnicze + prowizja.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

rozładunek i załadunek towarów
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - do 1 850 PLN

sprzątanie biur na Lotnisku,
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Pyrzowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Poznań (wielkopolskie)

STARZSZY SPECJALISTA MARKI - od 13 650 PLN

Samodzielne przygotowanie podziału budżetu na każdą aktywność marki i dokładne śledzenie wszystkich związanych z nim wydatków; dążenie do uzyskania optymalnych wydajności i efektywności przy rozliczaniu wydatków, budowanie partnerskich relacji biznesowych w celu osiągnięcia najwyższej zawartości twórczej dla każdego rodzaju działalności marki, zarządzanie procesem rozwoju twórczego, samodzielna koordynacja działań i programów marki z planowaniem handlowym, handlowe zaangażowanie, zaangażowanie konsumentów i cyfrowe, upewnienie się, że wszystkie programy i działania marki są w pełni zgodne z obowiązującymi regulacjami rynku oraz polityką PM, praktykami marketingowymi, rozwijanie działań marki na podstwaie założeń firmowych (od pomysłu do wdrożenia w rynek), proponowanie odpowiedznich Kluczowych wskaźników efektywności (KPI) dla każdego działania, wsparcie dla menadżerów marki w rozwijaniu i optymalizacji komercyjnego planu marki
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Kraków (małopolskie)

ŚLUSARZ-MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Pleszew (wielkopolskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Rokicie (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - REHABILITANT - od 1 850 PLN

sprzedaż wyrobów medycznych
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 2 000 PLN

Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego lub podstawowa j. niemieckiego; prawo jazdy kat. C+E; miejsce pracy: kraje UE
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Gliwice (śląskie)

FLORYSTA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Hucisko (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU I ROZLICZEŃ (Z) - do 1 850 PLN

utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi kontrahentami
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Pleśna (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

MONTER KAS PANCERNYCH - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRZY WYROBIE PALET - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lądek-Zdrój (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

przewóz towarów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Łuków (lubelskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

cięcie, układanie, sortowanie oraz łączenie drewnianych elementów
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Koniaków (śląskie)

1496U MECHANIK - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Trablice (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ KUCHNI UKRAIŃSKIEJ - od 15 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wyształcenie średnie zawodowe kierunkowe(gastronomiczne), doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na w/w stanowisku, umiejętności: regionalne potrawy ukraińskie,kuchnia myśliwska. Ogólny zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, dbałość o stanowisko pracy, znajomość ziół, warzyw i innych produktów stosowanych w kuchni, obsługa zaawansowanego technologicznie sprzętu kuchennego, wykonywanie potraw kuchni ukraińskiej.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Jawor (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

inne prace zlecone
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ryczywół (wielkopolskie)

Prace remontowo- budowlane i porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Jakubów (mazowieckie)

1626U PROGRAMISTA MASZYN - od 2 500 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Jedlińsk (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY (Z) - do 2 000 PLN

korespondencja z firmami niemieckimi
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Zgłobice (małopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wola Mielecka (podkarpackie)

ASYSTENT ZARZĄDU - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH - 997,4 PLN

opieka nad osobami starszymi, pomoc w codziennej toalecie, pomoc w ubieraniu, karmienie
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed