Praca DIETETYK Ustroń kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Ustroń, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie planów żywieniowych, jadłospisów zgodne z normami IŻŻ i HACCPPrzygotowywanie dokumentów produkcyjnych i rozliczanie produkcjiKonsultacje dietetyczneProwadzenie prelekcji i szkoleńObsługa dietetyczna klientówKontakt z klientem zewnętrznymProwadzenie biura kuchni centralnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DIETETYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ustroń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: cieszyński

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie kierunkoweDoświadczenie na stanowisku dietetyka w gastronomiiDoświadczenie w działalności cateringowej (mile widziane)Znajomość norm IŻŻ i HACCPUmiejętność prowadzenia szkoleń i udzielania porad diteteycznychObsługa komputera i urządzeń biurowychOdbyte praktyki na produkcji w kuchniach przemysłowychMile widziana specjalizacja z obszaru dietetyki

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Cieszyn

Adres pracodawcy:
Wałowa 4, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: cieszyński

Gmina pracodawcy: Cieszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Cieszyn

Ulica pracodawcy: Wałowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: działalność sanatoryjno-usługowa

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Cieszyn

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk