Praca DIETETYK-STAŻ 50+ Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DIETETYK-STAŻ 50+

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: dietetyk

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Ukończone studia związane z dietetyką. Urząd Pracy wyraził zgodę na realizację stażu pod warunkiem przyjęcia osoby w wieku powyżej 50 roku życia.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: DO i CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: dietetyk

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK KANCELARYJNY + ST FP - 997,4 PLN

- porządkowanie dokumetnów,- pakowanie do teczek,- pomoc w bieżących pracach kancelaryjnych,- pomoc w rejestracji dokumentów,- pomoc w sekretariacie,- obsługa urządzeń (fax,ksero)
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Rusinowo (kujawsko-pomorskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

monter instalacji i urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Częstochowa (śląskie)

BARMAN - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kosów Lacki (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BARU - od 1 850 PLN

wg. wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Sanok (podkarpackie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

prace porządkowe i remontowe na terenie Gminy Słąwno
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Sławno (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 925 PLN

Przygotowywanie zaprawy murarskiej metodą mechaniczną; stawianie murów, ścian działowych i nośnych; osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej; budowa kominów; zalewanie posadzek; układanie kostki brukowej; tynkowanie.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (D) - do 1 850 PLN

przygotowanie elementów konstrukcji stalowych, spawanie elementów konstrukcji, montowanie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Śmigno (małopolskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - do 1 850 PLN

Sprzatanie cześci wspólnych obiektu, ciągów komunikacyjnych na terenie obiektu. Miejsce pracy: Wrocław ul. Legnicka 58Kontakt z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wrocław (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

podawanie i serwowanie potraw, przygotowywanie różnego asortymentu drinków
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Pogwizdów (śląskie)

1695U PRACOWNIK SKLEPU - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Radom (mazowieckie)

SPECJALISTA / LABORANT - od 3 000 PLN

- Kontrola jakości towaru z UA - Nadzór nad ładowaniem towaru na UA - Rozwiązanie zadań związanych z jakości towaru na UA - Przyjęcie i wyładowanie magazynowe towaru.
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Wola Żydowska (świętokrzyskie)

Alergolog dziecięcy - dodatkowo Wilanów -

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Zdrowia Wilanów Alergolog dziecięcy - dodatkowo Wilanów Specjalizacja: Alergologia NZOZ Przychodnia Wilanów zatrudni lekarza alergologa dziecięcego. Jesteśmy prężnie działającą palcówką z dużą bazą pacjentów. Funkcjonujemy na terenie Miasteczka Wilanów od 2011 roku. Wymagania - specjalizacja z alergologii lub w trakcie specjalizacji - przychylne
Kompedium24 - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Kielce (świętokrzyskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa silników samochodowych,bieżąca obsługa samochodu,wymiana klocków samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Gorlice (małopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Organizowanie i klasyfikowanie informacji
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

CIEŚLA (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Miejsce Piastowe (podkarpackie)

OPERATOR STRUGARKI CZTEROSTRONNEJ - do 1 750 PLN

Obsługa, ustawianie i praca na strugarce czterostronnej. Montaż stolarki budowlanej i meblowej. Wykształcenie średnie-obróbka drewna. Doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku 2 lata. Umiejętność obsługi strugarki czterostronnej i innych maszyn stolarskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Zielonka (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drewna.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Krzyż Wielkopolski (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN MLECZARSKICH - do 2 200 PLN

Obsługa maszyn mleczarskich.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Gdańsk (pomorskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR PRZECINARKI STOŁOWEJ - 997,4 PLN

Przygotowanie mat. do obróbki, obróbka materiału cięcie, wymiarowanie, selekcja pod względem jakości, pakowanie płytek w kartony, konserwacja maszyn i narzędzi, dbanie o ład, porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Warlubie (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 200 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków kuchni arabskiej i indyjskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed