Praca DELIVERABILITY DIRECTOR / DYREKTOR DS.. DOSTARCZALNOŚCI Gdańsk GetResponse Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
80-387 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Monitorowanie i zwiększanie dostarczalności email na platformie GetResponse, rozwój i utrzymanie kontaktów biznesowych w zakresie dostarczalności email (ISP typu Google, Yahoo, Hotmail, AOL, ESP, rozwój i utrzymanie kontaktów biznesowych w zakresie dostarczalności email (ISP typu Google, Yahoo, Hotmail, AOL, ESP, edukowanie, propagowanie informacji związanych z dostarczalnością email (blog GetResponse, Twitter, Facebook), zarządzanie zespołem, zarządzanie projektami, zadaniami, rozwiązywanie problemów związanych z dostarczalnością email.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 18 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
DELIVERABILITY DIRECTOR / DYREKTOR DS.. DOSTARCZALNOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: specjalista do spraw planowania strategicznego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 18 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe techniczne, 1,5 roku doświadczenia w obszarze dostarczalności, bardzo dobra znajomość Bash, MySQL, HTML, CSS, podstawowa znajomość PHP, JavaScript oraz Python, biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy: Gdańsk Przymorze. Kontakt telefoniczny: 539 998 250

Nazwa pracodawcy: GetResponse Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Arkońska 6, 80-387 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Arkońska

Numer budynku pracodawcy: 6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw planowania strategicznego