Praca CZYŚCICIEL TABORU KOLEJOWEGO Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: mycie wagonów - wewnątrz i zewnątrz

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +/- 2 000,00 zł

Nazwa stanowiska: CZYŚCICIEL TABORU KOLEJOWEGO

Data zakończenia pracy: 01.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.05.2016

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

-bieżąca obsługa strony internetowej,- przyjmowanie i realizacja zleceń,-sprawdzanie stanu magazynu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Zabierzów Bocheński (małopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA/STAŻ - 997,4 PLN

Pomoc w opiece i wychowaniu dzieci w wieku przedszkolnym, pomoc przy organizacji imprez okolicznościowych, pomoc przy wykonywaniu dekoracji, gazetek, pomoc przy wydawaniu posiłków, pomoc podczas spacerów i wycieczek.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Opole Lubelskie (lubelskie)

MAGLARZ/MAGLARKA - od 975 PLN

Maglowanie bielizny pościelowej przy pomocy maszyn maglowanych. Praca w godz. 6-10 lub 10-14 około 20godz./mc.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO WARSZTATU - od 2 200 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Warszawa (mazowieckie)

MENEDŻER - od 1 750 PLN

Organizacja pracy zespołu,v organizacja promocji i działalności klubu, rozliczenie finansowe lokalipraca w YOLO CLUB
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów żywnościowych, napojów i tytoniowych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Cieszyn (śląskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 200 PLN

pomoc innym kucharzom, przygotowywanie dań kuchni indyjskiej i arabskiej
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Stara Iwiczna (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Białystok (podlaskie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 000 PLN

PROWADZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO W RAMACH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH, NAPRAWA MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLANYCH, NAPRAWA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ NAPRAWY I KONSERWACJI MASZYN I URZĄDZEŃ BUDOWLNYCH ORAZ SAMOCHODÓW OSOBOWYCH, PRAWO JAZDY KAT. B, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW OBSŁUGI SALI KONFERENCYKNEJ - od 1 850 PLN

Obsługa spotkań odbywających się w salach konferencyjnych, bieżąca dbałość o odpowiedni wygląd sali, dbanie o dobry wizerunek spółki.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Gniezno (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 000 PLN

Przyjmowanie zamówień, fakturowanie, operacje kasowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Teresin (mazowieckie)

INFORMATOR TURYSTYCZNY - 2 340 - 2 775 PLN

Udzielanie informacji turytystycznej o Gdańsku i regionie, udzielanie szeroko pojętej informacji lotniskowej tj.informowanie o odlotach i przylotach, sytuacjach awaryjnych, odprawach biletowo-bagażowych, rozmieszczenia i dostępności infrastruktury obiektów terminalowych i innych, aktualizacja baz danych, sprzedaż wydawnictw turystycznych, folderów, Karty Turysty, udział w projektach turystycznych, promocja produktów turystycznych GOT
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Gdańsk (pomorskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA/HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - do 1 750 PLN

Higienizacja zębów, scaling, piaskowanie uzębienia, fluoryzacja zębów, wybielanie zębów, instruktaż prawidłowego mycia zębów, asystowanie lekarzowi dentyście, praca na rejestracji
kontakt przez PUP - 2015-11-05 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPAWACZ GAZOWY - od 2 500 PLN

spawanie rurociągów, instalacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Lublin (lubelskie)

Bieżąca obsługa klienta, przyjmowanie i ekspozycja towaru, obsługa urządzeń biurowych (ksera, drukarki, fax-u, laminatora, bindownicy)
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Stary Sącz (małopolskie)

STAŻYSTA W DZIALE ŁAŃCUCHA DOSTAW - od 2 000 PLN

Kontakty w języku rosyjskim i angielskim z zagranicznymi firmami transportowymi w zakresie terminowej realizacji zamówień, bieżące monitorowanie dostaw; raportowanie stanów magazynowych w kraju i za granicą; analizowanie, kontrolowanie i współdziałanie w optymalizacji systemu składu i dystrybucji.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

bezpośrednia obsługa klienta zgodna ze standardami firmy; pomoc przy wyborze produktu; trening umiejętności sprzedażowych; zapoznanie się z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru (Visual Merchandisingu); przygotowanie produktów do sprzedaży; rozmieszczanie obuwia na półkach w sklepie oraz w magazynie; przyjmowanie dostaw towaru sprawdzenie towaru pod względem ilościowym, jakościowym i cenowym; dbanie o prawidłowe oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu; bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dbanie o wizerunek firmy CCC S.A
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Piastów (mazowieckie)

ASYSTENT AGENTA UBEZPIECZENIOWEGO - od 925 PLN

porządkowanie baz danych agentów, sporządzanie ofert ubezpieczeniowych, przygotowywanie materiałów reklamowych, prowadzenie kalendarza ubezpieczeń, przypominanie klientom o wznowieniach ubezpieczeń
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Trzebinia (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

malowanie, tynkowanie, ocieplenia, inne prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 2 500 PLN

zawodowe, min.6 m-cy doświadczenia, dobra sprawność manualna, znajomośc j. ukraińskiego, praca przy uboju drobiu i obróbce poubojowej:ważenie, porcjowanie,segregowanie;
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Świeca (wielkopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - do 1 850 PLN

segregacja warzyw, polerowanie, pakowanie, kontrola jakościowa, prace porządkowe, pielenie upraw warzyw
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Czarnowo (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Barcin (kujawsko-pomorskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 750 PLN

Dbanie o porządek na terenie obiektów handlowych a w szczególności mycie schodów, korytarzy, witryn i podłóg; dbałość o czystość w strefie resteuracyjnej i handlowej; bieżące prace porządkowe.
JOBS PLUS KRZYSZTOF RAJTAR - 2015-11-30 - Kraków (małopolskie)

DEKARZ - 997,4 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Rakoniewice (wielkopolskie)

PARKIECIARZ - od 2 000 PLN

- przygotowanie powierzchni (gruntowanie,szpachlowanie,szlifowanie)- układanie podłóg drewnianych (parkiety),- układanie paneli,- cyklinowanie,- lakierowanie,- olejowanie,- układnie podłóg gotowych, w tym gotowych desek
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Kraków (małopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - URZĄDZENIA, INSTALACJE I SIECI ENERGETYCZNE - 997,4 PLN

przygotowywanie kosztorysów, prace projektowe, ocena i specyfikowanie projektów, sprawy związane z budową, montażem instalacji chłodniczej i wentylacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Mielec (podkarpackie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

POMOC MAGAZYNIERA - od 1 850 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Szczecinek (zachodniopomorskie)