Praca CZYŚCICIEL TABORU KOLEJOWEGO Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: mycie wagonów - wewnątrz i zewnątrz

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: +/- 2 000,00 zł

Nazwa stanowiska: CZYŚCICIEL TABORU KOLEJOWEGO

Data zakończenia pracy: 01.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.05.2016

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

prace biurowe, obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

CHIEF ADMINISTRATIVE OFFICER / PROGRAM MANAGER (ZASTĘPCA DS. OPERACYJNYCH) - do 30 750 PLN

Odgrywanie kluczowej roli przy zakładaniu działalności gospodarczej BNY Mellon w Polsce, w tym tworzenie odpowiednich procesów, procedur oraz kontroli dla skutecznego przekształcenia procesów BNY Mellon w stronę sprzedaży - zgodnie z obowiązującymi korporacyjnymi procedurami oraz polityką. Dogłębne zrozumienie wewnętzrnych procesów Księgowości Funduszy oraz wewnętrznych aplikacji stosowanych w celu wspierania działań związanych z księgowością funduszy. Pełnienie funkcji Kierownika Biura Zarządzania projektami (BZP) w Polsce oraz zapewnienie codziennego funkcjonowania BZP. Pełnienie funkcji członka Komitetu Wykonawczego zajmującego się planowaniem oraz realizacją agendy BNY Mellon (Poland). Aktywne uczestnictwo we wszystkich Sterujących komitetach utworzonych na potrzeby różnych Przekształceń powstających w Pune, w Indiach. Tworzenie systemu Zarządzania Projektami na rzecz wspierania Przekształceń w Polsce. Kierowanie działem/organizowanie inicjatyw na szeroką skalę dla usprawnienia procesów dotyczących różnych faz cyklu projektowego oraz wdrażanie do branży najlepszych rozwiązań dla dalszego procesu pogłębiania Strukturalnego Przekształcenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Wrocław (dolnośląskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

Agent ubezpieczeniowy.Oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 r.ż. z ustalonym II profilem pomocy, posiadających wykształcenie średnie lub wyższe , prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi urządzeń biurowych i komputera
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kolbuszowa Górna (podkarpackie)

GLAZURNIK - od 1 200 PLN

układanie glzaury, terakoty, przygotowywanie podłoża, fugowanie, silkowanie, umiejętność kładzenia płytek ceramicznych i kamienia, analiza rysunków, szlifowanie i przycinanie krawędzi
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Izabelin-Dziekanówek (mazowieckie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - 997,4 PLN

sprawowanie opieki nad uczniem zespołu zerowego z zespolem Aspergera- pomoc w funkcjonowaniu w zespole klasowym
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Poniatowo (mazowieckie)

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

wprowadzanie faktur
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż lodów
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Iława (warmińsko-mazurskie)

WOŹNY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Łobez (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I HANDLU NA RYNKI WSCHODNIE - od 2 600 PLN

sprzedaż towarów na rynkach wschodnich - Rosja, Ukraina; kontakt z klientami, negocjacje;
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Pabianice (łódzkie)

STANOWISKO DS. ADMINISTRACYJNYCH + ST FP - 997,4 PLN

- ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- przygotowywanie projektów wewnętrznych aktwó prawnych,- pomoc w prowadzeniu sekretariatu.- ewidencjonowanie środków rzeczowych Izby,- pomoc przy przygotowaniu dokumentacji z przeprowadzonych kontroli,- archiwizowanie dokumentacji izby.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ PRZYGOTOWANIA DANYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe,pomoc w przygotowywanie posiłków i ich wydawanie. inne czynności zlecone
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Mędrzechów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przedstawianie oferty, sporządzanie umów, sporządzanie wycen nadzór nad realizacją umów, sprawdzanie płatności rozmowy i negocjacje z przedstawicielami, dbanie o ekspozycję, aktualizacja cenników, obsługa komputera i urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kosakowo (pomorskie)

ROBOTNIK MYJĄCY CZĘŚCI I ZESPOŁY-MASZYNY I URZĄDZENIA PRODUKCYJNE - od 1 850 PLN

MYCIE I DEZYNFEKCJA ZAKŁADU HAL I URZĄDZEŃ PRZY WYKORZYSTANIU MYJEK WYSOKOCIŚNIENIOWYCH W SYSTEMIE CMS (CENTRALNY SYSTEM MYCIA);WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ ZWIĄZANYCH ZE STOSOWANIEM ŚRODKÓW CHEMICZNYCH ORAZ SYSTEMU CMS (CENTRALNY SYSTEM MYCIA), AKTUALNA KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE NA STANOWISKU MIN. 1 ROK, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J.UKRAIŃSKIEGO;GODZINY PRACY: 06.00 - 14.00, 14.00 - 22.00, 22.00 - 06.00 - PRACA RÓWNIEŻ W DNI WOLNE;KONTAKT Z PRACODAWCĄ: TEL 727003405
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ARCHITEKT - STAŻ - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Zakopane (małopolskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

Obsługa sklepu internetowego, wprowadzanie produktów na stroną sklepu, rejestrowanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK I STOPNIA - od 1 850 PLN

-sprawdzanie zgodności danych zawartych na wykazie adresatów decyzji administracyjnych z danymi adresatów na kopertach zawierających decyzje w sprawie podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego dla osób fizycznych,- wydawanie przygotowanych decyzji podatkowych osobom doręczającym, - sprawdzanie właściwego opisania zwrotnych potwierdzeń odbioru przez osoby doręczające decyzje podatkowe,- rozliczanie osób doręczających decyzje podatkowe, w tym sprawdzanie czy wszystkie pobrane decyzje zostały terminowo i skutecznie doręczone adresatom,- przekazywanie zwrotnych potwierdzeń odbioru decyzji podatkowych po rozliczeniu za pokwitowaniem do Wydziału Podatków i Opłat,- wykonywanie zadań nie ujętych w przydziale czynności wchodzących w zakres pracy wydziału na odrębne polecenie przełożonego.
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Częstochowa (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów dla firmy, budowanie wizerunku firmy na rynku, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie rozmów z klientem, tłumaczenie dokumentów polsko-ukraińskich, współpraca z klientem z Rosji, Ukrainy. Praca na terenie Ukrainy, Rosji i Polski.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kalisz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 300 PLN

obsługa klienta, obowiązki porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Tychy (śląskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 2 265 PLN

nauczyciel j. angielskiego dorosłych
CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Przerzynanie, struganie, dłutowanie,wiercenie, klejenie, okleinowanie,montowanie, wykańczanie oraz właściwy dobór narzędzi stolarskich do wykonywania prac stolarskich, umiejętność posługiwania i własciwe przygotowanie pracy obrabiarek drewna( piły tarczowe,taśmowe,strugarki, frezarki,wiertarki).
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Zakrzewo (wielkopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Jaworzno (śląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU (PAKOWACZ) - od 925 PLN

-przygotowywanie paczek do wysylki - obsługa magazynu -przyjmowanei i wydawanie towarów z magazynu
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Częstochowa (śląskie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - do 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Olkusz (małopolskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

Staż dla osoby do 30 roku życia zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadającej II profil pomocy, realizowany w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (III)" PO WER.Praca w godz od 10 do 18 lub 12 do 20.Montaż opon , wymiana opon w samochodach osobowych, sprawdzanie ciśnienia w kołach i dopompowywanie, poznanie środków chemicznych stosowanych na stanowisku, zapoznanie się z obsługą kasy fiskalnej, nauka sporządzania raportów dobowych i okresowych.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Kolbuszowa Dolna (podkarpackie)

ASYSTENT SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW - 997,4 PLN

obsługa klienta w salonie samochodowym, prezentacja samochodów, sporządzanie ofert, udział w eventach promocyjnych
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Katowice (śląskie)

POZOSTALI FRYZJERZY - 997,4 PLN

Pozostali fryzjerzy
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 200 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kielce (świętokrzyskie)