Praca CUKIERNIK (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) Gorlice kontakt przez PUP

Stanowisko: CUKIERNIK (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY)

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wypiek i pakowanie ciast

Data publikacji: 2015-12-30

Lokalizacja: Gorlice (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorlice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: umiejętność wypieku

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Adres strony pracodawcy: http://www.podzamcze.gorlice.pl

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy:
Prodkcja pieczywa i wyrobów cukierniczych. Organizacja przyjęć gastronomicznych.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.12.2015

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA HOTELOWY - do 2 490 PLN

Prowadzenie recepcji hotelowej,Utrzymywanie porządku i wyglądu estetycznego pomieszczeń i zapalcza recepcji
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Gdańsk (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remontowe
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Poznań (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Warszawa (mazowieckie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Podstawowa obsługa klientów, przygotowywanie ofert, przyjmowanie zapytań, udzielanie informacji telefonicznej i pocztą elektroniczną, dbanie o porządek w biurze i na ekspozycji.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS URZĄDZEŃ PRZECIWPOŻAROWYCH - do 1 900 PLN

organizacja ochrony przeciwpożarowej
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI - 997,4 PLN

Staż dla osob zarejestr. w Urzedzie Pracy w Kolbuszowej posiad. II profil pomocy.- Miejsce odbywania stażu Rzeszów.- Rejestrowanie potwierdzenia dostarczenia materialów.- Zatwierdzanie faktur transportowych. - Rejestrowanie towarow dostarczanych bezposrednio od dostawcy do klienta.- Rejestrowanie atestów.- Sporzadzanie poprawności i kompletności dokumentacji zwiazanej z zamówieniami zakupu.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Rzeszów (podkarpackie)

MAGAZYNIER - 1 850 - 2 500 PLN

składowanie towaru na magazynier, inwentaryzacja stanu magazynowego, obsługa dokumentacji, obsługa wózka widłowego-wysoki skad
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Bytom (śląskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER) Wykształcenie wyższe (do 6 m-cy po ukończeniu studiów); znajomość pakietu MS Offiece oraz jęz. angielskiego na poziomie B2, komunikatywność, um. współpracy w zespole; Zakres obowiązków: prace adm.-biurowe realizowane przez jednostkę, sporządzanie dokumentów, obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, przyg. sprawozdań i raportów, obsługa klienta wew. i zew., współpraca z pozostałymi jedn. uczelni; jedna zmiana; miejsce stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Gliwice (śląskie)

OBUWNIK - 997,4 PLN

Obuwnik
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Łuków (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 2 200 PLN

Prace przy produkcji drewna kominkowego i opałowego.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Kolbudy (pomorskie)

WYDAWCA POSIŁKÓW - od 2 000 PLN

Wydawanie posiłków dzieciom, sprzątanie po jedzeniu, zmywanie.
kontakt przez PUP - 2017-08-11 - Łosice (mazowieckie)

MECHANIK MASZYN ROLNICZYCH/STAŻ - 997,4 PLN

przegląd i naprawa maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Szczekarków (lubelskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Praca Komorowo Żuławskie 2D
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KELNER, BARMAN - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Zielona Góra (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych, obsługa klienta, kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Bodaczów (lubelskie)

116U - REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Radom (mazowieckie)

SZLIFIERZ - ŚLUSARZ - do 2 000 PLN

Gięcie i szlifowanie elementów metalowych, montaż wyrobów, wiercenie oraz prace na prasach hydraulicznych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Sułkowice (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY UMRP 50+ - od 2 000 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-09-08 - Santok (lubuskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

pomoc murarza, przygotowywanie zapraw murarskich i tynkarskich, utrzymywanie porządku na placach budowy, przestrzeganie przepisów BHP
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Chrząstowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

zgodnie z zajmowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Żuromin (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Sporządzanie dokumentów firmowych , raportów, sprawozdań i zestawień oraz nadzorowanie ich obiegu.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Słupca (wielkopolskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA MAGAZYNU - do 2 000 PLN

Wszystkie czynności związane z działalności obiektu magazynowego,przyjmowanie towaru na podstawie dokumentów dostawy, pakowanie towaru pod wysyłkę,wydawanie towaru,sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczonym towarem,pilnowanie stanów magazynowych,sprawdzanie terminów ważności dostarczonych towarów,zabezpieczenie towaru w magazynach i sukcesywne uzupełnianie towaru według poleceń przełożonych,przeprowadzenie okresowej inwentaryzacji.
kontakt przez PUP - 2017-09-05 - Chełm (lubelskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem specjalistycznym - pomoc drogowa
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Poniatowa (lubelskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu, Staż Unijny RPO WŁ
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Wola Kleszczowa (łódzkie)

TECHNIK WETERYNARII - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Czarny Dunajec (małopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 13 PLN

prace porządkowe w budynku i na zewnątrz, mycie maszyn, pojemników itp.
kontakt przez PUP - 2017-06-27 - Michałowice (małopolskie)

KOWAL - od 700 PLN

Wykonuje i naprawia róznego rodzaju wyroby i urządzenia ze stali i metali kolorowych, ręcznie lub za pomoca urządzeń mechanicznych, jak młoty i prasy, odkuwa elementy konstrukcji stalowych, kuje w matrycach. odkuwki, z zachowaniem wymogów eksploatacyjnych i dyscypliny technologicznej.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Częstochowa (śląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomoc przy wykańczaniu domów prefabrykowanych, dyspozycyjność ze względu na realizację budów na terenie całego kraju, prace ogólnobudowlane (murarstwo, w razie potrzeb prace dekarskie); doświadczenie w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Jemielnica (opolskie)