Praca CYRKULARZ Strzegom KAMIENIARSTWO EXPORT-IMPORT Józef Czyczerski

Bracka 29, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa cyrkularki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CYRKULARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzegom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzegom

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: KAMIENIARSTWO EXPORT-IMPORT Józef Czyczerski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Strzegom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzegom

Ulica pracodawcy: Bracka

Numer budynku pracodawcy: 29

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*