Praca KELNER/KA Elgiszewo kontakt przez PUP

Stanowisko: KELNER/KA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Data publikacji: 2016-04-22

Lokalizacja: Elgiszewo (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Elgiszewo, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: KELNER/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Elgiszewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: kelner*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: lub hotelarskie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kelner*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

FRYZJER - 997,4 PLN

według programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - STAŻ RPO (STARY ŻAGAŃ) - 997,4 PLN

Przedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Stary Żagań (lubuskie)

LABORANT - 997,4 PLN

Laborant
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Choszczno (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KOMUNIKACJI INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO - 997,4 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Romanowce (podlaskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Radom (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - do 100 PLN

przepakowywanie asortymentu spożywczego zgodnie z określonymi schematami; układanie produktów na palety
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Chorzów (śląskie)

OPERATOR ZGRZEWAREK - od 2 000 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Radomsko (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Debrzno (pomorskie)

EXPORT COORDINATOR - 4 000 - 7 000 PLN

Organizacja procesu transportu, praca w systemie SAP, zarządzanie dokumentacją eksportową, kontakt ze spedytorem w języku niemieckim
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Konstantynów Łódzki (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNO-BIUROWA - 997,4 PLN

Sporządzanie korespondencji wychodzącej, przyjmowanie dokumentacji i obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Oleśnica (dolnośląskie)

KINOOPERATOR - od 2 200 PLN

wyświetlanie projekcji kinowych, konserwacja urządzeń kinotechnicznych, montaż i demontarz kopii filmowych, transport filmów
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

skanowanie towaru, przygotowanie towaru do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Osie (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepach spożywczych i mięsnych
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Częstochowa (śląskie)

PORTIER - do 1 850 PLN

dozorowanie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Legnica (dolnośląskie)

AKTOR-ŚPIEWAK - do 3 300 PLN

Poszukujemy osoby posiadającej wieloletnie doświadczenie w branży, związanej ze śpiewem i grą na instrumentach muzycznych. Bezwzględnie wymagana jest dobra znajomość tradycyjnej muzyki Huculszczyzny, umiejętność gry na cymbałach, flojarze, telynce, okarynie, trembicie, bębnie i drumli. Kandydat powinien znać pieśni tradycyjne Huculszczyzny oraz posługiwać się techniką śpiewu białego, a także posiadać kilkuletnie szeroko rozumiane doświadczenie aktorskie - sceniczne, mieć doświadczenie w udziale w spektaklach, prezentacjach, koncertach. Wymagana jest umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu warsztatów aktorskich, bazujących na różnych technikach śpiewu, kształceniu aktorskiej uwagi i plastyki ciała. Czas pracy - zadaniowy.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWNIK REGIONU - od 2 774,6 PLN

nadzorowanie pracy podległych pracowników, kontakt z instytucjami zewnętrznymi, sprzedaż produktów oferowanych przez firme sporzadzanie dokumentów, raportów, ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Mława (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

księgowanie dokumentów finansowych
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Opole Lubelskie (lubelskie)

MŁODSZY KONSULTANT WSPARCIA SIECI - od 3 400 PLN

Rozwiązywanie problemów sieciowych w odniesieniu do szerokiego zakresu technologii. Budowanie i podtrzymywanie relacji z różnymi kategoriami klientów. Dokonywanie przeglądu wymogów sieciowych oraz proponowanie rozwiązań w celu spełnienia potrzeb biznesowych. Konsultowanie się z innymi w celu rozwiązania problemów i określenia najdogodniejszego planu obsługi klientów.
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - 997,4 PLN

zapoznanie się ze stanowiskiem pracy, zakresem obowiązków, wdrożenie się w obowiązki na zajmowanym stanowisku pod nadzorem opiekunów, obsługa urządzeń produkcyjnych, pakowanie mleka, twarogu, masła, śmietany, sprzątanie na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Sanniki (mazowieckie)

PREZES ZARZĄDU - do 2 500 PLN

Organizacja pracy zakładu, pozyskiwanie i nadzór nad realizacją kontraktów handlowych, zapewnienie właściwego poziomu zatrudnienia, bieżące raportowanie sytuacji w spółce oraz periodyczne sporządzanie sprawozdań finansowych dla potrzeb wspólników spółki (obywatele Ukrainy), bieżący kontakt ze wspólnikami spółki lub osobą przez nich wyznaczoną.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace na budowie
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Żory (śląskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

- budowa oka oraz dobranie odpowiedniej stylizacji,- stylizacja rzęs metodą 1:1,- stylizacja rzęs metodą 2:1/3D,- stylizacja rzęs objętościowych, - uzupełnianie ubytków w stylizacji, - odpowiednia oprawa oka, - henna brwi i rzęs,- regulacja brwi, - wykonywanie makijażu dziennego,- wykonywanie makijażu wizytowego,- wykonywanie makijażu okolicznościowego
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Świebodzin (lubuskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa klientów, wyeksponowanie towarów i ich zamawianie, kasowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Marklowice (śląskie)