Praca CUSTOMER SUCCESS MANAGER (J. ANGIELSKI) Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: j.w.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 672,3 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 2672,3 zł/mc

Nazwa stanowiska: CUSTOMER SUCCESS MANAGER (J. ANGIELSKI)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: doradca klienta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 672,3 PLN

Data zakończenia pracy: 31.03.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie; umiejętność tworzenia zarówno krótkich jak i długich form pisemnych (artykuły, blog, posty itp.); wysokie umiejętności komunikacyjne; umiejętność wystąpień publicznych; ponad 4 lata doświadczenia, w tym. min. pół roku doświadczenia na podobnym lub ww. stanowisku; biegła znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: tworzenie materiałów edukacyjnych tj. artykuły na stronie internetowej, webinary itp., dla klientów anglojęzycznych, które będą zamieszczane na firmowej stronie internetowej, wysyłane bezpośrednio do klientów firmy oraz wykorzystywanie do działań marketingowych firmy.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 4

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta