Praca CUKIERNIK Szamotuły kontakt przez PUP

Stanowisko: CUKIERNIK

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: odpiek pieczywa cukierniczego, dekorowanie tortów, składanie ciast

Data publikacji: 2016-09-15

Lokalizacja: Szamotuły (wielkopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
odpiek pieczywa cukierniczego, dekorowanie tortów, składanie ciast

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CUKIERNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szamotuły

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szamotulski

Zawód: cukiernik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Wojska polskiego 1, 64-500 Szamotuły, powiat: szamotulski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: szamotulski

Gmina pracodawcy: Szamotuły

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szamotuły

Ulica pracodawcy: Wojska polskiego

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: cukiernik*

Podobne oferty pracy

REFUNDACJA 150F - SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

sprzedaż i skup samochodówprzygotowanie do sprzedażywystawianie ogłoszeń na portalach internetowych
kontakt przez PUP - 2017-06-26 - Katowice (śląskie)

ZBROJARZ - do 925 PLN

montaż zbrojeń
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Jamielnik-Kolonia (lubelskie)

SPRZĄTACZ/- KA - od 13 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA DO SPRAW ODSZKODOWAŃ(NR 0862) - od 3 000 PLN

spisywanie wniosków, obsługa klienta, podpisywanie umów partnerskich.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 2 100 PLN

samodzielność w przygotowywaniu potrawzamawianie towarudyspozycyjnośćobsługa grila
kontakt przez PUP - 2017-05-26 - Wisła (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Łapy (podlaskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

wysyłanie, odbieranie korespondencji, prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Proszowice (małopolskie)

KOSMETYCZKA - od 462,5 PLN

wykonywanie usług kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Zduńska Wola (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Bieżuń (mazowieckie)

SPRZEDAWCA-FLORYSTA - 997,4 PLN

sprzedaż i układanie kwiatów
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Jaczów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Siemiatycze (podlaskie)

PRACOWNIK DZIAŁU PLANOWANIA PRODUKCJI - od 2 000 PLN

tworzenie i weryfikacja list wykonawczych,weryfikacja list wykonawczych za zgodność z danymi,nadzorowanie przepływu dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Gorlice (małopolskie)

WULKANIZATOR - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Radzymin (mazowieckie)

SEKRETARKA - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

aktywne pozyskiwanie nowych klientow, budowanie relacji biznesowych, obsługa klienta, przygotowywanie i przesyłanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Dęblin (lubelskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 750 PLN

przewóz osób
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Sokołów Podlaski (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH - od 2 500 PLN

obsługa maszyny wymagajacej pełnej kontroli, sprawdzanie jakości wyprodukowanych części, dbanie o prawidłowe etykiety na koszu, wypełnainie dokumentacji produkcyjnej i jakościowej, wymiana narzędzi skrawajacych i pił z nastawami, utrzymanie łądu i porządku na stanowisku pracy, osiaganie załozonych celów wydajnościowych i jakościowych, przezbrojenia maszyny, obsługa 2 maszyn jednocześnie Wymagania: doświadczenie w pracy na produkcji, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, umiejętnośc sprawnego liczenia, predyspozycje do szybkiej nauki, samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy, wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność, wykształcenie techniczne, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie, wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie min. 6 miesiecy na podobnym stanowiski
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Komorniki (dolnośląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO - 997,4 PLN

budowa i zasada działąnia systemów solarnych, zasada działania pomp ciepła, budowa i zasada działania fotowoltarki, przyjmowanie i obsługa reklamacji
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

NAUKA: WYSTAWIANIA DOKUMENTÓW HANDLOWYCH, KONTAKTOWANIA SIĘ Z KLIENTEM, POZYSKIWANIA NOWYCH KLIENTÓW, ANALIZOWANIA RYNKU I OFERT KONKURENCJI.
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Osowce (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI AZJATYCKIEJ - od 1 200 PLN

Przygotowywanie półproduktów i potraw kuchni azjatyckiej, komponowanie przypraw stosowanych w kuchni azjatyckiej, dbałość o porządek i czystość w kuchni
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Łódź (łódzkie)

REFERENT DO SPRAW MAGAZYNOWYCH - od 1 850 PLN

roliczenia magazynowe, przyjęcia, zwroty towaru
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

1. Pomoc w obróbce wstępnej warzyw i mięsa.2. Pomoc nauczycielowi w opiece nad powierzonej grupie dzieci.3. Czynności opiekuńcze, organizacyjne, pomoc w prowadzeniu zajęć.4. Obecność na spacerach, wycieczkacj, placu zabaw.5. Sprzątanie wyznaczonych pomieszczeń przedszkolnych.
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Łęczyca (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

Wykonywanie zabiegów kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2015-11-20 - Puławy (lubelskie)

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TŁUMACZ DOKUMENTÓW TECHNICZNYCH - od 1 850 PLN

Tłumaczenie dokumentów technicznych z języka ukraińskiego i angielskiego.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Zgierz (łódzkie)

FREZER - od 2 800 PLN

proste prace frezerskie, obsługa frezarek konwencjonalnych
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Radom (mazowieckie)

ŻAŁOBNIK - od 2 000 PLN

praca fizyczna, kopanie grobów, stawianie grobowców, obsługa pogrzebów, ekshumacje
kontakt przez PUP - 2017-07-17 - Głogów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

- wykonywanie prac pielęgnacyjno - porządkowych- wykonywanie prac remontowo - budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Kuczbork-Osada (mazowieckie)

Wybierz miejscowość